توزیع تخم سبزیجات برای بیش از یک هزار دهقان در ولسوالی تیوره غور

mail-admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۷
توزیع تخم سبزیجات برای بیش از یک هزار دهقان در ولسوالی تیوره غور

۲۷ حوت ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت غور به همکاری موسسه افغان اید در آن ولایت ۷ نوع تخم سبزیجات  را برای ۱۰۵۸ دهقان ولسوالی تیوره آن ولایت توزیع نموده است.
این تخم سبزیجات به کمک و همکاری موسسه افغان اید تحت نظر مدیریت خدمات زراعتی آن ولسوالی  توزیع گردیده است که شامل هفت نوع تخم سبزیجات از قبیل بامیه، بادنجان رومی ، بادنجان سیاه، شلغم، کرم، کدوچه وگلپی می باشد.
توزیع سبزیجات متذکره در ولسوالی تیوره بر وفق شرایط اقلیمی با در نظر داشت اینکه رول عمده و اساسی در رژیم غذای دارد و بنا بر ضرورت مبرم  دهاقین در آن ولسوالی کمک گردیده است دهاقین احتیاجات سبزیجات خویش را با استفاده از از زمین اندک می‌توانند  مرفوع سازند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۷:۱
Background image

توزیع تخمیان سبزیجات برای بیش از ۲ هزار دهقان در ولایت بدخشان


۱ حمل ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بدخشان در همکاری موسسه افغان اید و حمایت مالی(FAO)  در چارچوب پروژه عرضه خدمات حمایتی ضروری برای بیش از ۲۰۵۸ دهقان تخمیان سبزیجات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۸
Background image

کمیته تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کندز تدویر جلسه داد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
 جلسه کمیته جلوگیری از غصب زمین و باز پس گیری زمین‌های غصب شده  ولایت کندز تحت سرپرستی مولوی امان‌الله‌ حسن ریس زراعت و اشتراک اعضای کمیته دایر گردید.
این جلسه با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۵
Background image

برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی در ولایت بغلان آموزش داده شد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری  و مالداری ولایت بغلان به همکاری سازمان خوراکه و زراعت ملل متحد در افغانستان (FAO) برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی ورکشاپ یک روزه راجع به مرض لمپسی. . .

BACK TO NEWS