جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات در ولایت کاپیسا تدویرگردید

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۶

جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات به رهبری مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا با اشتراک رییسان و نماینده‌های ریاست‌های سکتوری و مسئولین موسسات همکار در ریاست زراعت کاپیسا برگزار گردید.
مولوی صاحب روح الله روحانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری پیرامون مسایل چون تدویر جلسات به وقت معین آن، اشتراک اعضا و تطبیق تصامیم بطور درست جلسه، نقش موسسات در رسانیدن کمک ها به نیازمندان و جلوگیری از سو استفاده ها در پروژه ها و کمک ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
مولوی روحانی از کارکرد های موسسات کمک کننده کمیته ناروی برای افغانستان و پاملرنه و سایر موسسات یاد آوری نمود همه اعضا سکتور و موسسات همکار گذشته از تعلقات شان به اداره ها یک هدف واحد را تعقیب می نمایند که همانا خدمت رسانی به قشر نیازمند و دهاقین میباشد. 
وی افزود که کاپیسا یک ولایت زراعتی است و شرایط خوب زرع انواع نباتات ورشد صنعت مالداری مساعد میباشد و از مسولین موسسات خواست تا تلاش های بیشتری در زمینه به خرج دهند تا این سکتور  بطور چشمگیر رشد نماید و ما در آینده نزدیک شاهد یک زراعت عصری و نوین و رشد صنعت مالداری باشیم.
 عارف ولی زاده مدیر عمومی  پلان ریاست زراعت گزارش ازفعالیت  ها و  دستاورد های ریاست زراعت طی ماه جدی  را ارائه نمود و  همچنات تیم نظارت و ارزیابی وزارت که جهت ارزیابی از فعالیت های تطبیق شده موسسات به این ریاست معرفی شده بودند را به موسسات همکار معرفی نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۷:۱
Background image

توزیع تخمیان سبزیجات برای بیش از ۲ هزار دهقان در ولایت بدخشان


۱ حمل ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بدخشان در همکاری موسسه افغان اید و حمایت مالی(FAO)  در چارچوب پروژه عرضه خدمات حمایتی ضروری برای بیش از ۲۰۵۸ دهقان تخمیان سبزیجات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۸
Background image

کمیته تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کندز تدویر جلسه داد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
 جلسه کمیته جلوگیری از غصب زمین و باز پس گیری زمین‌های غصب شده  ولایت کندز تحت سرپرستی مولوی امان‌الله‌ حسن ریس زراعت و اشتراک اعضای کمیته دایر گردید.
این جلسه با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۵
Background image

برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی در ولایت بغلان آموزش داده شد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری  و مالداری ولایت بغلان به همکاری سازمان خوراکه و زراعت ملل متحد در افغانستان (FAO) برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی ورکشاپ یک روزه راجع به مرض لمپسی. . .

BACK TO NEWS