به کرایه دهی تعمیر خبازی کوچک ملکیت ریاست سیلوی مرکز

mail-admin

تاریخ نشر

تاریخ ختم

Location کابل

ریـاست سـیـــلوی مرکــــز

معاونیت اداری

مدیریت عمومی خدمات

ریاست سیلوی مرکز در نظر دارد که، تعمیر خبازی کوچک ملکیت این ریاست را به مساحت ۹۵/۲۱۷ یک طبقه می‌باشد به مدت سه سال به گونه‌ی که ماهوار به مبلغ ۱۵۱۳۰۰ افغانی به کرایه بدهد.

موسسات٬ ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی واجد شرایط، که خواهش کرایه گرفتن آنرا بالاتر از مبلغ متذکره داشته باشنــــــــد، می‌توانند درخواستی خویش را سر از نشر این اعلان  الی ۲۱ روز به مدیریت عمومی خدمات سیلوی مرکز بسپارند. شرطنامه را از ریاست سیلوی مرکز بدست آورده و تضمین‌ نقدا اخذ می‌گردد.

 بااحترام

سیدعنایت الله (هاشمی)

 رئیس سیلوی مــرکز

More tenders

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۵:۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد: تهیه و تدارک تطبیق پروژه مرغ‌های نوع تخمی ۳۰ قطعی برای ۱۰۰۰ فامیل

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد پروژه تهیه و تدارک تطبیق . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۴:۵۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد: تدارک وسایل، تجهیزات و وصل تعمیرات واحد های دومی محوطه بادام باغ به شبکه از طریق فایبرنوری

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که وزارت زراعت، آبیاری ومالداری در نظر دارد تا پروژه تدارک وسایل، تجهیزات و . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۱:۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد: بسته لوازم باغداری برای دهاقین

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد . . .

Back to tenders