به مناسبت نهم حوت، در قول اردوی ۲۱۷ پامیر نهال «صلح و سرسبزی» غرس شد

mail-admin
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۱:۳۶
کندز

۹حوت ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز، در تداوم کمپاین نهال‌شانی در این ولایت، به مناسبت نهم حوت، روز ملی سرباز، در قول اردوی ۲۱۷ پامیر و فرماندهی پولیس این ولایت، نهال صلح و سرسبزی غرس کرد. در این برنامه، حدود چهارهزار نهال مثمر و غیرمثمر غرس می‌شود.
عبدالهادی قرلق رییس اداره زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز، در مراسم غرس این نهال‌ها، از جان‌فشانی و فداکاری نیروهای امنیتی در تامین امنیت شهروندان ابراز قدردانی کرده و از مسوولان این نهادهای امنیتی خواست تا در مراقبت و آبیاری به موقع این نهال‌ها توجه لازم داشته باشند.
جنرال محمدعلی یزدانی فرمانده قول اردوی ۲۱۷ پامیر نیز، از همکاری ریاست زراعت بابت در اختیار قراردادن نهال‌ به این قول اردو ابراز قدردانی کرده به پرسنل قول اردوی ۲۱۷ پامیر دستور داد تا در مراقبت و آبیاری نهال‌های غرس شده جهت سرسبزی محوطه قول اردو تلاش ورزند.
هم‌چنین کمپاین نهال‌شانی در محوط فرماندهی جدید پولیس نیز آغاز شد. رییس زراعت کندز با غرس نهال‌ها در این فرماندهی، روز ملی سرباز را به تمام نیروهای امنیتی تبریک گفته و از این نیروها خواست تا در مراقبت از نهال‌ها توجه لازم داشته باشند.
محمدحسین قرمقول آمر امنیت فرماندهی پولیس کندز نیز از همکاری ریاست زراعت ابراز قدردانی نموده در حصه آبیاری و مراقبت جدی از نهال‌های غرس شده اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۵:۱۹
Background image

رییس زراعت بلخ با شماری از موسسه‌های همکار زراعت دیدار کرد

24 میزان 1400 هـ.ش
9 ربیع الاول 1443 هـ.ق
مولوی خالد رییس زراعت، آبیاری و مالدری ولایت بلخ جهت هماهنگی بیشتر در کارها با شماری از نماینده گاه موسسه های فعال در سکتور زراعت  دیدار کرد.
ن. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۵:۴۵
Background image

معین مالی و اداری وزارت زراعت از ریاست اداری این وزارت دیدار کرد


22 میزان 1400 هـ.ش
معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری فضل الباری فضلی و هیئت همراه شان از ریاست اداری و آمریت‌های مربوطه آن دیدار و سفارش‌های لازم را در بخش‌های کاری شان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۱ - ۱۵:۵۲
Background image

دیدار معین زراعت و مالداری با اتحادیه وارد‌کننده‌گان محصولات حیوانی

مولوی صدراعظم، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، با شماری از مسوولان شرکت‌های وارد‌کننده‌ گوشت مرغ دیدار کرد.
در این دیدار روی مشکلات تاجران ملی، ترانزیت مواد تجاری به. . .

BACK TO NEWS