پیام غم‌شریکی وزیر زراعت، آبیاری و مالداری به آسیب دیده‌گان زلزله‌ای شب گذشته در برخی از ولایات کشور

user-admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۷:۲۲
پیام غم‌شریکی وزیر زراعت، آبیاری و مالداری به آسیب دیده‌گان زلزله‌ای شب گذشته در برخی از ولایات کشور


مولوی عبدالرحمن راشد سرپرست وزیر زراعت، آبیاری و مالداری به آسیب دیده‌گان زلزله‌ای شب گذشته در پکتیکا، خوست و برخی ولایات دیگر غم‌شریکی عمیق خویش را ابراز داشته برای شهداء جنت‌الفردوس به بازماندگان صبر جمیل و به زخمی‌ها شفای عاجل استدعا می‌نماید. سرپرست وزیر زراعت به تمام ریاست‌های مرکزی وولایات  ذیربط هدایت داد تا حد امکان هرچه زودتر تیم‌های خود را به مناطق آسیب‌دیده رسانیده و از تمام امکانات موجود استفاده نمایند تا جان هموطنان آسیب‌دیده را نجات دهند؛ و نیز هر نوع کمک لازم را به آسیب دیدگان فراهم سازند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۲۲:۲۱
Background image

نظارت از جریان پروسس تخم های بذری در پروان


۱۴ سرطان ۱۴۰۱ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان از جریان پاک کاری و پروسس تخم‌های بذری شرکت تولید تخم های بذری و خدمات زراعتی پروان باستان نظارت بعمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۲۲:۵
Background image

بازدید معاون والی و رئیس زراعت کاپیسا از فارم ماهی پروری گلغندی


۱۴ سرطان ۱۴۰۱ هـ.ش
اسدالله سنان معاون ولایت و مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا از فارم ماهی پروری گلغندی این ولایت در ولسوالی حصه اول دیدن نمودند.
این. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۵:۵۷
Background image

معین مسکلی وزارت زراعت گزارش فعالیت موسسه بازسازی دهات افغانستان را شنید


۱۳ سرطان ۱۴۰۱ ه‍.ش
مولوی صدراعظم معین مسکلی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری گزارش فعالیت‌های اداره بازسازی دهات افغانستان(RRAA) را شنید و هدایات لازم برای بهبود و انسجام کارها صادر نمود.. . .

BACK TO NEWS