گزارش‌دهی موسسه برک به معین مسلکی وزارت زراعت

user-admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۸:۳
د برک مؤسسې چارواکو دکرنې مسلکي مرستيال ته ددې مؤسسې راپور وړاندې کړل

۱۳ اسد ۱۴۰۱ ه‍.ش
مسوولان موسسه برک در افغانستان در مورد فعالیت‌های خویش به مولوی صدراعظم معین مسکلی وزارت زراعت گزارش ارائه نموده و از فعالیت‌های آینده شان سخن گفتند.
سیف الله سیفی رئیس عملیاتی موسسه پاملرنه در مورد فعالیت‌های گذشته این موسسه معلومات اراییه و گفت که این فعالیت‌ها را در آینده ادامه می‌دهیم".
در پنج بخش کار می‌کنیم؛ زراعت، معارف، اشتغالزایی، و آفت‌های طبیعی، حال آمده ایم که برای فعالیت‌های آینده از شما اجازه بگیریم و فعالیت خود را شروع کنیم".
در اخیر آقای صدراعظم به ایشان اطمینان داد که وزارت زراعت در همه ساحات فعالیت این اداره همکاری می‌کنند و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
حمایت کننده‌ مالی این موسسه برنامه عمران ملل متحد(UNDP) می‌باشد و چندین سال میشود که در ولایت‌های مختلف کشور کار می‌کنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۱۰:۳۵
Background image

جشنواره بزرگ انگور، عسل و انجیر در هرات برگزار شد


۲۷ اسد ۱۴۰۱ هـ.ش
ششمین جشنواره بزرگ انگور، عسل و انجیر امروز باحضور داشت مقام ولایت، روسای ادارات، عالمان دین دهاقین و صدها تن از باشندگان هرات در ریاست زراعت برگزار شد.
همزمان با. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۸:۵۰
Background image

آگاهی از بیماری جلدی گاوها برای مردم در کاپیسا

ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا جهت جلوگیری از سرایت بیماری پوست و جلد گاو یا بیماریLumby Skin Disease برای باشنده‌ها بازار جمال آغه و ادویه فروشان حیوانی این بازار آگاهی داد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۶:۳۵
Background image

ورکشاپ آگاهی‌دهی مقاومت میکروبی در ریاست صحت حیوانی برگزار شد

 

۲۶ اسد ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست عمومی صحت حیوانی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در هماهنگی به سازمان صحی جهان و پوهنتون کابل ورکشاپ آگاهی‌دهی مقاومت میکروبی  را دایر نمود.
در این برنامه شماری. . .

BACK TO NEWS