نشست اطمینان‌دهی برای کارمندان وزارت زراعت برگزار شد 

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۷ - ۱۰:۱۳
نشست اطمینان‌دهی برای کارمندان وزارت زراعت برگزار شد 

7 /میزان/1400 هـ.ق
19صفرالمظفر/ 1443 هـ.ق 
مولوی صدراعظم، معین زراعت و مالداری و مولوی فضل‌ الباري فضلی، معین مالی و اداری وزارت زراعت ا.ا.ا امروز طی نشستی به کارمندان این وزارت از آغاز کار دوباره اطمینان دادند .
این برنامه با تلاوت آیتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد.
مولوي صدراعظم معین زراعت و مالداری ا.ا.ا در این برنامه از کارمندان این وزارت به خاطر برگشت دوباره‌شان به کار سپاس‌گزاری کرده گفت: «برخورد ما با شما برادروار خواهد بود و ما تلاش می‌کنیم که از استعداد‌های شما استفاده شود.» صدراعظم افزود: «کوشش می‌کنیم که وزارت زراعت، آبیاری و مالداری دوباره سرپا ایستاده شود و هر مشوره خوبی که هر کس داشته باشد مرتبط به زراعت، آبیاری و مالداری، از آن استفاده می‌کنیم.»
 مولوي فضل الباري فضلي معین مالی و اداری وزارت زراعت گفت: «وزارت زراعت یک وزارت خدماتی در سطح افغانستان است و این وزارت مربوط به مردم افغانستان است، نه مربوط به تجار و یا دیگر بخش‌ها و ما هم مسؤل هستیم که برای دهقانان سهولت ایجاد کنیم و فرصت‌ها را مهیا سازیم. ما مسؤل هستیم، چه در بخش زراعت، آبیاری و مالداری و چه دیگر بخش‌ها خدمت کنیم.»
فضل‌ الباري فضلی خطاب به کارمندان وزارت زراعت گفت: «شما در بخش‌های کاری خود تجربه دارید و ما و شما باید همه با‌هم هر بخش را متوجه شویم و خدمت خود را با اخلاص و صداقت ارایه کنیم.»
پس از معرفی رسمی رهبری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری توسط رهبری امارت اسلامی افغانستان، این اولین روز است که همه  کارمندان وزارت زراعت به وظایف‌شان برگشته‌اند.
این نشست با دعا و تلاوت چند آیت از کلام‌الله مجید خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۱۶
Background image

توزیع فیلمرغ برای شماری از باشنده گان ناحیه هشتم شهر کابل


۲۱ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
برای ۲۸ فامیل بی بضاعت در ناحیه هشتم شهر کابل از طرف ریاست زراعت کابل با همکاری (موسسه کمک‌های همگانی افغان) ۸۴ قطعه فیلمرغ و دانه مورد نیاز آن توزیع گردید.
ریاست. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۱۱
Background image

کمپاین مبارزه علیه آفت ملخ در ولایت تخار افتتاح گردید

به اساس پلان ریاست حفاظه نباتات و قرنطین وزارت زراعت، آبیاری و مالداری کمپاین مجادله ملخ با حضور مولوی رحیم الله احدی رئیس زراعت تخار، استاد میراجان همت نماینده اعزامی مرکز در زون شمال. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۲
Background image

کمپاین مجادله علیه ملخ در ولایت کندز راه اندازی شدبرنامه مجادله علیه آفت ملخ توسط کارمندان فنی و مسلکی تحت نظر مولوی امان الله حسن ریس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز و طبق پلان ارسالی ریاست حفاظه نباتات مقام وزارت زراعت عملآ در. . .

BACK TO NEWS