معرفی رییس جدید تخنیک و ترانسپورت وزارت زراعت 

mail-admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۵۳
معرفی رییس جدید تخنیک و ترانسپورت وزارت زراعت 

۳ سرطان ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی شمس الله محمد به اساس پیشنهاد وزارت زراعت، آبیاری و مالداری و منظور مقام ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان به حیث رییس تخنیک و ترانسپورت تعین و از سوی معینان این وزارت به کارمندان آن اداره معرفی شد.
طی برنامهای با حضور مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری، مولوی بازمحمد فیضان معین آبیاری و منابع طبیعی و شماری از روئسا و کارمندان وزارت زراعت مولوی شمس الله محمد رسما به حیث رئیس تخنیک و ترانسپورت معرفی و به کارش آغاز کرد.
در این برنامه معینان وزارت زراعت تاکید بر در نظر گیری اخلاص و تقوا در پیش برد امور کرده و خواستار موفقیت رئیس جدید تخنیک و ترانسپورت در پیش برد امور محوله شدند.
مولوی شمس الله محمد پیش از این در بست‌های ریاست توسعه سکتور خصوصی، ریاست عمومی عشر و زکات و مشاوریت معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت ایفای وظیفه نموده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۲:۴۷
Background image

توزیع مواد خوراکه حیوانی برای ۷۶ تن از مالداران در شهر ایبک  ولایت سمنگان

۳ اسد ۱۴۰۳ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت سمنگان به همکاری مالی کمیته هالند برای ۷۶ تن از مالداران در قریه جات توته و حبش، ژوی ژوندون و کته قشلاق مربوط مرکز ایبک مواد خوراکه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۲:۴۱
Background image

سفر هیئت وزارت زراعت به کشور چین 

۳ اسد ۱۴۰۳ هـ.ش
هیئت از وزارت زراعت، آبیاری و مالداری امارت اسلامی افغانستان به منظور اشتراک در سمینار بین الملی تحت عنوان پالیسی سازی زراعتی یک راه و یک کمربند به کشور چین سفر کرده است. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۲:۳۶
Background image

معین مالی و اداری وزارت زراعت از فارم ماهی گلغندی ولایت کاپیسا بازدید کرد

۳ اسد ۱۴۰۳ هـ.ش
ملا آغاجان آخند «حاجی سالم» معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با تیم همراه شان از فارم ماهی پروری گلغندی ولایت کاپیسا دیدن نمود.
معین مالی و اداری وزارت. . .

BACK TO NEWS