روند توزیع گندم برای یک هزار دهقان در کندز آغاز شد

user-admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۰:۳۸
روند توزیع گندم برای یک هزار دهقان در کندز آغاز شد


۳ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۸ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مسولان ریاست زراعت کندز می‌گویند که روند توزی گندم اصلاح شده برای یک هزار دهقان  واجد شرایط در ولسوالی علی آباد ولایت کندز از طریق موسسه«دست به دست» آغاز گردید
این مقدار تخم‌های اصلاح شده از طریق «دست به دست» برای هر نفر یک بوری گندم اصلاح شده و یک بوری کود سیاه و یک بوری کود سفید داده شد.
موسسه دست به دست یک موسسه‌ که در بخش پرورش زنبور عسل کار می کرد و این اولین باری است که تخم‌های اصلاح شده گندم را برای دهقانان توزیع می‌نماید.
عبدالبصیر بلال معاون ریاست زراعت آبیاری و مالداری ولایت کندز از همکاری دفتر متذکره قدردانی کرده از دهاقین خواست تا گندم توزیع شده را در زمان مناسب کشت نمایند همچنان علاوه نمود که اداره زراعت در تلاش تطبیق پروژه های بیشتر در این ولایت می‌باشد. 
 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۲:۵۰
Background image

برای۳ هزار دهقان در بامیان تخم اصلاح شده گندم توزیع شد


۱۰ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۲۵ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مسولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری بامیان می‌گویند به هماهنگی این ریاست از طریق پروژه FGA  در بامیان برای 3هزار تن تخم اصلاح شده گندم توزیع. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۴:۴۸
Background image

معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت با مسوولان زراعت خوست دیدار کرد

۹ قوس ۱۴۰۰ ه‍.ش
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ ه‍.ش
مولوی شمس‌الدین شریعتی، معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در دیداری با کارمندان ریاست زراعت ولایت خوست بر ترویج بیش‌تر. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۱:۵۲
Background image

آغاز توزیع گندم اصلاح شده برای دهقانان ولایت نیمروز


۹ قوس ۱۴۰۰ هـ.ق
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ش
 مسولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری نیمروز می ‌گویند که برای ۳۸۰۰ دهقانان شهر زرنج و ولسوالی ها ولایت  نیمروز ازطرف موسسه FGA گندم بذری توزیع. . .

BACK TO NEWS