دعوت به داوطلبی: تهیه و تدارک ماشین آلات برای پروژه احیای زیر ساختهای آبیاری کانال ننگرهار

content_admin

تاریخ نشر

تاریخ ختم

دعوت به داوطلبی روش بازبین المللی

ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت آبیاری و مالداری از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید تا در پروسه داوطلبی تهیه  و تدارک ماشین آلات برای  پروژه احیای زیر ساختهای آبیاری کانال ننگرهار ضرورت پروژه احیای زیر ساختهای آبیاری کانال ننگرهار DNVDA دارای شماره دعوت به داوطلبی: MAIL/ADB/NVDA/2018/ICB-024(addtl 06 MAIL):   اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوط را در فلش دیسک (حافظه) به‌شکل رایگان از ریاست تهیه و تدارکات و یا از ویب سایت اداره تدارکات ملی  www.npa.gov.af به‌دست آورده، آفرهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته از تاریخ نشر اعلان  الی 10 حوت  1398 مطابق  -29فبروری- 2020   ساعت 10:00 قبل از ظهر به  تعمیر معینیت مالی و اداری منزل اول  به دفتر جلسات ریاست تهیه وتدارکات ارایه نمایند، آفر های ناوقت رسیده و انترنتی قابل پذیرش نمیباشد.

تضمین آفر به صورت تضمین خط بانکی مطابق معیار شرطنامه ارایه گردد.

More tenders

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۹:۴۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد: پروژه امور پخته کاری و قیرریزی سرک داخل فارم تحقیقاتی بادام باغ کابل

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تاسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود،که ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۹:۳۴
Background image

دعوت به داوطلبی: تهیه و خریداری ادویه جات ضد آفات و وسایل مخصوص کنترول و از بین بردن حشرات زراعتی

دعوت به داوطلبی

پروژه رشد زراعت و انکشاف روستایی که در چوکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری فعالیت می‌نماید در نظر دارد پروژه ذیل را به معرض داوطلبی باز قرار دهد:

شماره

. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۹:۲۸
Background image

دعوت به داوطلبی: اعمار پروژه سرپناه چندین منظوره در قریه عرب قرلوق ولسوالی خواجه دوکو

دعوت به داوطلبی

 

دفتر پروژه CDRRP، وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، از داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید، تا در پروسه اعمار پروژه سرپناه چندین منظوره در قریه عرب قرلوق ولسوالی خواجه دو . . .

Back to tenders