حاصلات خربزه در کندز امسال ۲۱ درصد افزایش یافته است

mail-admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۰:۱
حاصلات خربزه در کندز امسال ۲۱ درصد افزایش یافته است

۷ سنبله ۱۳۹۸

ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز، از افزایش ۲۱ درصدی محصولات پالیزهای خربزه آبی و للمی در این ولایت خبر داده است.

این اداره می‌گوید که در سال جاری ۲۹۸۴ هکتار زمین خربزه للمی و ۱۳۶۴ هکتار زمین دیگر خربزه آبی کشت شده است. به گفته‌ی این ریاست، مجموع محصولات خربزه آبی در کندز به ۲۲ هزار و ۳۸۰ متریک تن و از خربزه للمی به ۶۸۲۰ متریک رسیده است. این ریاست می‌افزاید که امسال مجموع حاصلات خربزه للمی و آبی حدود ۲۱ درصد افزایش نشان می‌دهد.

این درحالیست که سال گذشته ۴۳۰۶ هکتار زمین خربزه آبی و للمی کشتت شده و مجموع محصولات آن به بیش از ۲۴ هزار متریک تن رسیده بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۱۱:۵
Background image

جلسه کمیته تخنیکی وزارت در رابطه به پروژه ملی جلوگیری از تخریب زمین برگزار شد

٢٩ میزان  ۱۴۰۰ هـ.ش
١٤ ربیع الاول ۱۴۴۳ هـ.ق
این جلسه با حضور مولوی عبدالرحمن راشد سرپرست وزارت زراعت، مولوی شمس الدین شریعتی معین  آبیاری و منابع طبعی و اعضای کمیته تخنیکی وزارت زراعت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۹:۵۳
Background image

جلسه چگونگی جمع‌آوری عواید وزارت زراعت برگزارشد


٢٩ میزان ۱۴۰۰
جسله‌ی تحت رهبری فضل‌الباری‌ فضلی معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری دایر شد و در آن روی توحید و شامل ساختن عشر و زکات در عواید وزارت زراعت بحث صورت گرفت.
در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۱۴:۲۳
Background image

به ۴۳۸ کارگر در ولایت سمنگان مواد غذایی توزیع شد

۲۸ میزان ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۳ ربیع الاول ۱۴۴۳ هـ.ق
برنامه غذایی جهان (WFP) روند توزیع بسته‌های مواد غذایی و کمکی به ۴۳۸ کارگر‌ی که در مقابل غذا تحت دو برنامه «واترشید» و «حفر شبکه‌های آبرسانی». . .

BACK TO NEWS