جلسه رهبری وزارت زراعت پیرامون مصرف بودجه‌ی انکشافی و تطبیق پروژه‌ها برگزار شد

mail-admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۲ - ۱۷:۵۱
جلسه رهبری وزارت زراعت پیرامون مصرف بودجه‌ی انکشافی و تطبیق پروژه‌ها برگزار شد

۱۲ثور۱۴۰۰
جلسه‌ی رهبری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری درباره‌ی تطبیق پروژه‌ها، ارزیابی ریاست‌ها و پروژه‌ها بابت مصرف بودجه‌ی انکشافی و آماده‌گی‌ها برای خریداری گندم برگزار شد.
در این جلسه ابتدا عبدالهادی رفیعی معین مالی و اداری وزارت زراعت، در مورد پلان‌های مالی و تدارکاتی پروژه‌ها، ریاست‌ها و هدف تعین شده برای مصرف بودجه‌ی انکشافی جزییات ارایه کرد.
هم‌چنین، داکتر انوارالحق وزیر زراعت، آبیاری و مالداری گفت که اولویت اساسی این وزارت تطبیق به موقع پروژه‌ها، تسریع ارایه خدمات و مصرف بودجه‌ی انکشافی براساس اهداف از قبل تعین شده است.
وزیر زراعت تاکید کرد که هيچ‌گونه تعلل و کم‌کاری در تطبیق پروژه‌ها قابل قبول نیست و با مسوولین باید برخورد اصولی صورت بگیرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۵:۳۴
Background image

امسال ۱۳هزار و ۴۹۰ باغچه‌ خانگی در ۱۹ ولایت ساخته می‌شود

۱۶ثور ۱۴۰۰
ریاست اقتصاد خانواده وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در نظر دارد از طریق پروژه اضطراری زراعتی و تهیه مواد غذایی، «EAST» و برنامه حمایت از اولویت‌های ملی دوم، «SNAPP2» وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۱۵:۴۰
Background image

چهار کلینیک حیوانی در سه ولایت ساخته می‌شود

۱۵ثور ۱۴۰۰
 ریاست صحت حیوانی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، درنظر دارد که امسال چهار کلینیک حیوانی در ولایت‌های کابل، کندز و لوگر بسازد.
ساخت کلینیک‌های حیوانی سبب دسترسی مالداران به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۲:۲۹
Background image

قرارداد احداث دو فابریکه پروسس جلغوزه و کشمش‌پاکی توسط وزارت زراعت امضا شد

۱۴ثور ۱۴۰۰
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، قرارداد تاسیس دو فابریکه پروسس جلغوزه در ولایت خوست و کشمش‌پاکی در ولایت کابل را با دو شرکت زراعتی به امضا رساند.
این قراردادها امروز توسط. . .

BACK TO NEWS