جلسه اداری وزارت زراعت در مورد مصرف بودجه برگزار شد

qiam_amin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۱۶:۲۰
جلسه اداری وزارت زراعت در مورد مصرف بودجه برگزار شد

۱۲ اسد ۱۴۰۰
جلسه اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری به اشتراک وزیر زراعت، معینان، رییسان مرکزی و رییسان پروژه‌های این وزارت در مورد مصرف بودجه‌های عادی و انکشافی و رسیدن به اهداف تعیین شده برگزار شد.
در این جلسه نخست عبدالهادی رفیعی، معین مالی و اداری وزارت زراعت، در رابطه به مصرف بودجه‌های عادی و انکشافی، تنقیض در بودجه وسط سال و تطبیق پروژه‌های غیراختیاری جزئیات داد.
آقای رفیعی گفت که با توجه به کاهش بودجه‌های عادی و انکشافی وزارت زراعت، نیاز است که به‌شکل جدی در مصرف بودجه صرفه‌جویی شود. او توضیح داد که براساس خواست وزارت مالیه، نیاز است پروژه‌های اختیاری اولویت‌بندی گردد تا پروژه‌های ضروری از بودجه غیراختیاری به همکاری دونرها، تمویل شود.
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری، نیز با اشاره به تغییرات و تنقیضاتی که در بودجه وسط سال رونما می‌شود، به تمام ریاست‌های مرکزی و ولایتی این وزارت هدایت داد که در مصرف بودجه عادی به‌صورت جدی صرفه‌جویی کنند.
در همین حال وزیر زراعت گفت که تمام پروژه‌ها مکلف‌اند با استفاده از امکانات موجود، به اهداف تعیین شده از سوی وزارت زراعت در مورد مصرف بودجه انکشافی برسند تا خدمات به‌صورت اساسی عرضه شود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۴:۲۷
Background image

فصل برداشت پیاز آغاز شد

هفته‌نامه‌ی دهقان | محمد تمیم صدیقی 
افغانستان دارای اقلیم مناسب جهت رشد و پرورش پیاز است. پیاز در ساحات هموار و مرتفع كشت می‌شود و برای نشو و نموی خود به درجه حرارت مناسب، رطوبت نسبی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۷:۲۹
Background image

برگزاری جلسه‌ای در مورد چگونه‌گی جمع‌آوری محصولات باغداری

۲۰ اسد ۱۴۰۰
جلسه‌ای در مورد چگونه‌گی جمع‌آوری محصولات باغداری، با حضور شیرشاه امیری معین زراعت و مالداری وزارت زراعت و وحیدالله یوسفی رییس عمومی سیستم معلوماتی نشانه‌های جغرافیایی اداره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۶:۵۶
Background image

امسال حاصلات بادنجان رومى در بغلان افزایش یافته است

۲۰ اسد ۱۴۰۰
امسال، میزان حاصلات بادنجان رومی در ولایت بغلان، در مقایسه با سال گذشته افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته است.
بغلان برای رشد و پرورش بادنجان رومى، آب‌ و هوای مناسب دارد و در طی. . .

BACK TO NEWS