بیست‌وچهارمین نمایشگاه محصولات زراعتی در بادام‌باغ کابل

content_admin
بیست‌وچهارمین نمایشگاه محصولات زراعتی در بادام‌باغ کابل افتتاح می‌شود.

Event dates

Event dates -

دست‌آورد نمایشگاه خزانی بادام‌باغ:
بیش‌تر از ۵۲.۸ میلیون افغانی فروش، قرارداد و تفاهم‌نامه
۲۸ میزان ۱۳۹۸
نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی در کابل، با فروش نقد، عقد قراردادها و تفاهم‌نامه‌های فروش، به ارزش مجموعی ۵۲.۸ میلیون افغانی به پایان رسید.
بیست‌وچهارمین نمایشگاه محصولات زراعتی که از سوی وزارت زراعت، مالداری و آبیاری در بادام‌باغ برگزار شده بود، دیروز شنبه پایان یافت.
نمایش‌دهنده‌گان محصولات زراعتی در این نمایشگاه، ۱۰ میلیون و ۲۴۱ هزار و ۲۴۱ افغانی را در بدل فروش، ۳۶ میلیون و ۳۲۸ هزار و ۱۰۰ افغانی را با عقد قراردادها و شش میلیون و ۸۳۷ هزار و ۴۰۰ افغانی را با امضای تفاهم‌نامه‌های فروش به دست آوردند.
این نمایشگاه خزانی در بادام‌باغ کابل از ۲۴ میزان تا ۲۷ میزان برگزار گردید که تولیدکننده‌گان در ۲۶۱ غرفه به نمایش تولیدات، محصولات و صنایع‌شان پرداختند.

در نمایشگاه خزانی بادام‌باغ، میان فروشنده‌گان و خریداران، ۴۷ قرارداد و ۱۹ تفاهم‌نامه‌ی فروش نیز به امضا رسید.

عکس ها:

https://www.mail.gov.af/media-gallery

ویدیوها:

https://www.mail.gov.af/dr/media-gallery?type=video

رویداد‌های دیگر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۹:۳۰
Background image

کنفرانس پاسخ‌دهی به ملت!

حشمت الله غفوری معین آبیاری و منابع طبیعی و سرپرست وزارت زراعت، آبیاری و مالداری امروز در همراهی با شماری از مسوولان این وزارت در مرکز رسانه‌های حکومت، دست‌آوردهای سال مالی ۱۳۹۸ و پلان . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۸
Background image

به میله دهقان و بیست و پنجمین نمایشگاه محصولات زراعتی بهاری در افغانستان بپیوندید.

قرار است میله دهقان و بیست و پنجمین نمایشگاه محصولات زراعتی بهاری برای چهار روز از تاریخ ۲ تا ۵ ماه حمل سال ۱۳۹۹ که مصادف است با ۲۱ تا ۲۴ مارچ سال ۲۰۲۰، با گسترده‌گی بیش‌تر در بادام‌باغ . . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲ - ۱۹:۳۰
Background image

کنفرانس ملی نقش زراعت در تقویت اقتصاد افغانستان

وزارت زراعت، آبیاری و مالداری کنفرانس سه روزه تحت عنوان «کنفرانس ملی نقش زراعت در تقویت اقتصاد افغانستان»، به هدف نظرخواهی درباره‌ی استراتژی ۱۰ ساله‌ی رشد زراعت با اشتراک جوانب ذی‌دخل . . .