امسال ۱۲۱ شبکه آبیاری در بیش از ۲۰ ولایت احیا و بازسازی شده است

mail-admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۵:۳۹
امسال ۱۲۱ شبکه آبیاری در بیش از ۲۰ ولایت احیا و بازسازی شده است


۳۰ میزان ۱۳۹۹
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در جریان سال روان مالی، ۱۲۱ شبکه آبیاری را در ۲۱ ولایت احیا و بازسازی کرده است.
این شبکه‌ها در ولایت‌های غور، میدان‌وردک، پکتیا، دایکندی، بغلان، پنجشیر، بادغیس، کنر، زابل، تخار، ننگرهار، هلمند، کابل، غزنی، پکتیکا، خوست، فراه، ارزگان، قندهار، هرات، بلخ، لوگر، پروان و کابل احیا و بازسازی شده است.
هم‌چنین ۴۳۵ کانال فرعی آبیاری درجه‌دوم و درجه‌سوم در ولایت‌های کندز، تخار، بدخشان، ننگرهار و جوزجان در جریان سال مالی روان احیا و بازسازی شده است.
در عین حال، کار ساخت و احیای ۱۲۱ آب‌ریزه کوچک نیز در ولایت‌های دایکندی، پکتیا، بلخ، سمنگان، بغلان، نورستان، ننگرهار، کنر، لغمان، هرات، غور، خوست، پکتیکا، ارزگان، قندهار و بادغیسُ امسال شروع شده و تا آخر سال مالی جاری تکمیل می‌شود و به بهره‌برداری سپرده می‌شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۰:۵۴
Background image

صد تولیدکننده‌ی سبزیجات در هرات آموزش دیدند


۶قوس ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت هرات، صد تن از تولیدکنندگان سبزیجات‌ در این ولایت را از طریق برنامه حمایت از اولویت ملی دوم، SNaPP2، مربوط به وزارت زراعت، در باره چگونگی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۵:۴۱
Background image

نشست بررسی نقش سکتور خصوصی در افغانستان پس از تعهدات جنیوا برگزار شد

۵ عقرب ۱۳۹۹
نشست آنلاین بررسی نقش سکتور خصوصی در افغانستان پس از تعهدات کنفرانس جنیوا از سوی اتاق تجارت افغان-امریکایی AACC و اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان ACCI با اشتراک و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۵:۳۷
Background image

نمایشگاه جهانی غدا ۲۰۲۰ استانبول؛ ۱۸ شرکت از افغانستان اشتراک کردند

۵ عقرب ۱۳۹۹
۱۸ شرکت از افغانستان در نمایشگاه بین‌المللی جهانی غذا ۲۰۲۰ استانبول، برای نمایش محصولات زراعتی کشور جهت دریافت قراردادهای فروش، شرکت کردند.
حبیب‌الله حبیبی رییس انکشاف سکتور. . .

BACK TO NEWS