اعطای قرضه‌های کوچک بانک انکشاف اسلامی از طریق ADF، بررسی شد

content_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۱۷:۳۸
اعطای قرضه‌های کوچک بانک انکشاف اسلامی از طریق ADF، بررسی شد

۲۳ سرطان ۱۴۰۰
جلسه‌ای به اشتراک شیرشاه امیری، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، داکتر ایمل آرمان، رییس هیأت عامل صندوق انکشاف زراعت (ADF)، جوزف لِزارد، رییس دفتر زراعت اداره توسعه بین‌المللی امریکا (USAID) و نماینده‌گان بانک انکشاف اسلامی (IsDB)  در مورد بحث روی چگونه‌گی ارایه قرضه‌های کوچک به دهقانان از سوی بانک انکشاف اسلامی برگزار شد.
شیرشاه امیری، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، در این جلسه گفت که این وزارت به‌صورت همه‌جانبه در راستای تطبیق این پروژه تلاش می‌کند.
هم‌چنان مسوولان دفتر زراعت اداره توسعه بین‌المللی امریکا گفتند که برای تطبیق این پروژه،‌ این اداره همکاری‌های تخنیکی فراهم می‌کند.
پروژه ارایه قرضه‌های کوچک به دهقانان، ١٠ میلیون دالر امریکایی هزینه دارد که از سوی بانک انکشاف اسلامی تمویل و توسط صندوق انکشاف زراعت تطبیق می‌شود. قرار است از این مقدار پول، دهاقین و تشبثات زراعتی در سرتاسر افغانستان مستفید شوند.
بانک انکشاف اسلامی از وزارت زراعت و صندوق انکشاف زراعت خواست تا درخواست‌نامه رسمی خویش را از طریق وزارت مالیه به این بانک ارایه کنند تا مراحل اجرایی پروژه آغاز شود. بنا بر پلان تعیین شده، تطبیق این پروژه از ماه سپتامبر سال ٢٠٢٢ آغاز خواهد شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۵:۳۰
Background image

جلسه رهبری ریاست زراعت پنجشیر برگزار شد


۱۲ میزان ۱۴۰۱ هـ.ش
جلسه رهبری ریاست زراعت، آبیاری و مالداری به ریاست حافظ عبدالمجیب مشفق رئیس زراع ولایت پنجشیر با اشتراک تمام آمرین، مدیران عمومی، کارمندان و کارکنان این اداره برگزار. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۶:۲۲
Background image

افتتاح کشتارگاه معیاری در ولایت هرات


۱۱ میزان ۱۴۰۱ هـ.ش
مسوولان اداره زراعت، آبیاری و مالداری ولایت هرات می گویند که یک کشتارگاه معیاری را در این ولایت به ارزش 6 میلیون دالر افتتاح نموده اند. 
مولوی پیرمحمد حلیمی رئیس. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۶:۱۸
Background image

آموزش دهی اعضای انجمن حفاطت از علفچرها


۱۱ میزان ۱۴۰۱ هـ.ش
کارمندان آمریت منابع طبعی ریاست زراعت غور اعضای چهار انجمن علفچرهای قریجات صوفک، شیخ المند و بهاری را آموزش داده اند.
هدف از تدویر این برنامه آموزش اعضای چهار انجمن. . .

BACK TO NEWS