کارگاه آموزشی کارشیوه جدید ارزیابی اجراآت کارکنان خدمات ملکی تدویر یافت

user-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴
کارگاه آموزشی کارشیوه جدید ارزیابی اجراآت کارکنان خدمات ملکی تدویر یافت

۱۵جدی ۱۳۹۹
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در هماهنگی با کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، کارگاه آموزشی کارشیوه جدید ارزیابی اجراآت کارکنان خدمات ملکی را برای سه روز در مقر وزارت زراعت راه‌اندازی کرده است.
در فورم‌‌های جدید ارزیابی اجراات کارکنان خدمات ملکی به منظور تعادل میان حساب‌دهی و مصونیت شغلی در نظر گرفته شده است. براساس این فورم، با آمدن تغییرات جدید در کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان خدمات ملکی، اصل مکافات و مجازات در ادارات خدمات ملکی منطقی و مبتنی‌بر عمل‌کرد گردد، عرضه‌ی خدمات به شهروندان با مسوولیت‌پذیری، شفافیت و پاسخ‌گویی بیش‌تر انجام شود و فرهنگ خلاقیت و نوآوری در نهادهای دولت گسترش یابد. براساس کارشیوه جدید، نیازهای آموزشی و انکشاف قابلیت‌های کارکنان خدمات ملکی، واقع‌بینانه‌تر و سازنده‌تر تشخیص می‌گردد و ماموران خدمات ملکی وادار می‌شوند تا با شاخص‌های واضح و فعالیت‌های اساسی، فراتر از لایحه وظایف‌شان کار کنند.
در این کارگاه آموزشی ۶۰ تن از کارمندان ریاست منابع بشری و ریاست‌های مختلف وزارت زراعت اشتراک کرده‌اند. در این گارکاه روی موضوعات ارزیابی به موقع، مستندسازی ارزیابی، چگونگی برخورد آمر با مادون در جریان ارزیابی، هم‌چنان جلوگیری از ارزیابی‌های سلیقه‌ای، در طول یک سال یک‌بار ارزیابی برای کارمندان وزارت زراعت آموزش داده می‌شود. این کارگاه آموزشی برای دو روز دیگر ادامه دارد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۲۰
Background image

دیدار وزیر زراعت با معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان درباره‌ی توسعه‌ی زراعت تجارتی

۶ حوت ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت آبیاری و مالداری در دفتر کارش با آرناوت پاولس، معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان ملاقات کرد. آنان درباره‌ی توسعه‌ی همکاری‌های اتحادیه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۱۳
Background image

امسال بیش از دوصدهزار راس مواشی کوچی‌ها در کابل تداوی شدند

۶حوت ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کابل، گزارش داده که امسال بیش از دوصدهزار و ۱۷۴ راس مواشی کوچی‌ها تداوی و حدود ۲۰۷هزار و ۵۶۸ دوز واکسین در مقابل امراض ساری مانند طبق،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۳:۲۷
Background image

کار ساخت ۸۱ جریب باغ متراکم در ولایت خوست آغاز شد

۶حوت ۱۳۹۹
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری از طریق پروژه انکشاف زنجیره ارزش باغداری (HVCDSP) ساخت۸۱ جریب باغ متراکم میوه‌های مختلف را در ولایت خوست آغاز کرد.
این باغ‌ها که شامل درختان میوه. . .

BACK TO NEWS