پروژه‌ی امید «OMAID» به وزیر زراعت معرفی شد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰
پروژه‌ی امید «OMAID» به وزیر زراعت معرفی شد

۲۳ جدی ۱۳۹۹
مسوولان پروژه‌ی امید «OMAID»، در جلسه‌ای به داکتر انوارالحق احدی ‌وزیر زراعت آبیاری و مالداری، با اشتراک حشمت‌الله غفوری معین آبیاری و منابع طبیعی این وزارت، درباره‌ی کارهای مقدماتی، برنامه‌های آینده و دیگر مسایل پروژه‌ی یاد شده معلومات ارایه کردند.
حامد احمدی، رییس پروژه‌ی امید در این جلسه گفت که این پروژه در ۲۰۲۱ آغاز می‌شود و تا ۲۰۲۶ ادامه می‌یابد. آقای احمدی گفت که بودجه‌ی پروژه‌ی امید ۱۷۰ میلیون دالر است که از سوی بانک جهانی پرداخته می‌شود.
آقای احمدی گفت که پروژه‌ی امید میان وزارت زراعت، آبیاری و مالداری و وزارت صنعت و تجارت مشترک است و قرار بر این شده تا توسط آن، پنج پارک صنعتی در پنج زون کشور ساخته شود.
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت، آبیاری و مالداری درباره‌ی این پروژه گفت که، پروژه‌ی امید در بخش پروسس یک تغییر کلان ایجاد خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۷
Background image

سردخانه‌داران از سردخانه‌های سیب در دایکندی راضی‌اند

۱۴حوت ۱۳۹۹
سید عبدالواحد فیروزی رییس اداره زراعت، آبیاری و مالداری ولایت دایکندی، با نظارت از سه سردخانه‌ سیب در این ولایت، می‌گوید که مالکان سردخانه‌های سیب از این سردخانه‌ها رضایت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۵
Background image

به ۴۷ باغدار در جوزجان نهال‌های مثمر توزیع شد

۱۴حوت ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت جوزجان، به همکاری موسسه «اکتید»، به منظور توسعه‌ی باغداری به ۴۷ تن از باغداران این ولایت در ولسوالی‌های آقچه، خانقاه، خواجه‌دوکوه و شبرغان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۸
Background image

شصت‌هزار نهال عناب به باغداران فراه توزیع شد

۱۳حوت ۱۳۹۹
پروژه توسعه باغداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، ۶۰هزار نهال عناب به باغداران ولایت فراه توزیع نموده است.
مسوولان این پروژه می‌گویند که برعلاوه توزیع این نهال‌ها به. . .

BACK TO NEWS