نشست بررسی نقش سکتور خصوصی در افغانستان پس از تعهدات جنیوا برگزار شد

content_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۵:۴۱
نشست بررسی نقش سکتور خصوصی در افغانستان پس از تعهدات جنیوا برگزار شد

۵ عقرب ۱۳۹۹
نشست آنلاین بررسی نقش سکتور خصوصی در افغانستان پس از تعهدات کنفرانس جنیوا از سوی اتاق تجارت افغان-امریکایی AACC و اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان ACCI با اشتراک و سخنرانی داکتر انوارالحق احدی نامزدوزیر و سرپرست وزارت زراعت برگزار شد.
در این نشست سیدزمان هاشمی رییس اجرایی اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان و جفری گریکو رییس اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغان-‌امریکایی و سران و نماینده‌گان دیگر نهادهای مرتبط شرکت کرده بودند.
گفت‌وگو روی بهبود تجارت، سرمایه‌گذاری و رشد افغانستان از طریق بخش‌های خصوصی، فرصت‌های مشارکت سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی افغانستان و نیز پرسش و پاسخ در این زمینه‌ها، بخش‌های گوناگون این نشست بود.
این نشست به دنبال تکمیل کنفرانس جینوا صلح، رفاه و خودکفایی افغانستان برگزار شده بود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۵:۳۴
Background image

هم‌زمانی افزایش مصرف لیمو با افزایش حاصلات

وزارت زراعت آبیاری و مالداری در چند سال اخیر باغ‌های جدید لیمو را در ولایت‌های گرم سیر ننگرهار، لغمان و کنر احداث کرده است. ولایت‌های نام برد در پرورش و تولید لیمو دست بلند دارند. یکی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۵:۱۶
Background image

دست‌آوردهای وزارت زراعت در عرصه‌ی آبیاری در سال مالی ۱۳۹۹

وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، با مصرف ۷۷.۷ درصد بودجه انکشافی خود در سال مالی ۱۳۹۹، در زمینه‌ی آبیاری به دست‌آوردهای چشم‌گیری دست یافته است. این وزارت، برای سال مالی ۱۳۹۹، چهارده. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۴:۵۹
Background image

جلسه رهبری وزارت زراعت پیرامون آماده‌گی‌ها و برنامه‌های آینده برگزار شد

۴ دلو ۱۳۹۹
جلسه‌ی رهبری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری درباره‌ی روی دست گرفتن آماده‌گی‌های خرید گندم و علوفه‌ی حیوانی به خاطر احتمالات خشک‌سالی، موج دوم کرونا و آماده ساختن طرح مدیریت آب. . .

BACK TO NEWS