رییس زراعت بلخ با شماری از موسسه‌های همکار زراعت دیدار کرد

mail-admin
شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۵:۱۹
رییس  زراعت بلخ  با شماری از موسسه‌های همکار زراعت دیدار کرد

24 میزان 1400 هـ.ش
9 ربیع الاول 1443 هـ.ق
مولوی خالد رییس زراعت، آبیاری و مالدری ولایت بلخ جهت هماهنگی بیشتر در کارها با شماری از نماینده گاه موسسه های فعال در سکتور زراعت  دیدار کرد.
نماینده گان موسسه‌های همکار وزارت زراعت در ولایت بلخ گزارش پلان‌های تطبیق شده و پلان های آینده شان را در سکتور زراعت  برای رییس زراعت این ولایت اراییه نمودند. و از رییس زراعت آبیاری و مالداری ولایت بلخ خواهان همکاری همه جانبه‌ی ریاست زراعت با موسسه‌ها شدند و از رییس  زراعت بلخ خواستند در عرصه‌های مختلف با موسسات همکاری نمایند و جهت تطبیق پلان‌های بیشتر کاری آنها را در بلخ یاری رسانند.
در همین حال مولوی خالد رییس زراعت، آبیاری و مالدری بلخ وعده هرگونه همکاری را با نمایندگان موسسه‌ها متذکره داده گفت" من به عنوان نماینده حکومت در بلخ با شما در عرصه‌های مختلف همکاری همه جانبه می‌نمایم".

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۲:۵۰
Background image

برای۳ هزار دهقان در بامیان تخم اصلاح شده گندم توزیع شد


۱۰ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۲۵ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مسولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری بامیان می‌گویند به هماهنگی این ریاست از طریق پروژه FGA  در بامیان برای 3هزار تن تخم اصلاح شده گندم توزیع. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۴:۴۸
Background image

معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت با مسوولان زراعت خوست دیدار کرد

۹ قوس ۱۴۰۰ ه‍.ش
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ ه‍.ش
مولوی شمس‌الدین شریعتی، معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در دیداری با کارمندان ریاست زراعت ولایت خوست بر ترویج بیش‌تر. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۱:۵۲
Background image

آغاز توزیع گندم اصلاح شده برای دهقانان ولایت نیمروز


۹ قوس ۱۴۰۰ هـ.ق
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ش
 مسولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری نیمروز می ‌گویند که برای ۳۸۰۰ دهقانان شهر زرنج و ولسوالی ها ولایت  نیمروز ازطرف موسسه FGA گندم بذری توزیع. . .

BACK TO NEWS