دیدار وزیر زراعت با مسوول وضعیت اضطراری سازمان ملل

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۰
دیدار وزیر زراعت با مسوول وضعیت اضطراری سازمان ملل

مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با رین پاولسین رییس وضیعت‌های اضطراری  و انعطاف پذیری سازمان ملل و ریجارد ترانچارد رییس سازمان خوارکه و زراعت ملل متحد در افغانستان دیدار کرد.
مسوولان سازمان ملل در مورد فعالیت‌های شان در بخش‌ توزیع تخم‌های اصلاح شده و کود کیمیاوی، مواد خوراکه حیوانی، توزیع بسته‌های مالداری و باغداری، فراهم نمودن واکسین حیوانات برای دهقان و مالداران افغانستان به وزیر زراعت معلومات اراییه کردند و خواستار همکاری وزارت زراعت در رساندن کمک‌ها برای دهقان و مالدارن مستحق شدند. 
در این دیدار مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در مورد فراهم نمودن سهولت‌های بیشتر و دهقان و مالدارن تاکید کرده و از سازمان‌ ملل خواست تا در بخش جلوگیری از تلفات مواشی و فراهم نمودن مواده خوراکه حیوانی برای مالدارن با وزارت زراعت همکاری نمایند.
همچنان وزیر زراعت تاکید بر تطبیق پروژه‌های سازمان ملل دربخش‌های زیربنایی کرده و از مسوولان سازمان ملل خواست تا در بخش‌های بینادی با دهقانان و مالدارن مانند احداث سردخانه‌ها برای نگهداری محصولات زراعتی شد.‌

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۱۶
Background image

توزیع فیلمرغ برای شماری از باشنده گان ناحیه هشتم شهر کابل


۲۱ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
برای ۲۸ فامیل بی بضاعت در ناحیه هشتم شهر کابل از طرف ریاست زراعت کابل با همکاری (موسسه کمک‌های همگانی افغان) ۸۴ قطعه فیلمرغ و دانه مورد نیاز آن توزیع گردید.
ریاست. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۱۱
Background image

کمپاین مبارزه علیه آفت ملخ در ولایت تخار افتتاح گردید

به اساس پلان ریاست حفاظه نباتات و قرنطین وزارت زراعت، آبیاری و مالداری کمپاین مجادله ملخ با حضور مولوی رحیم الله احدی رئیس زراعت تخار، استاد میراجان همت نماینده اعزامی مرکز در زون شمال. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۲
Background image

کمپاین مجادله علیه ملخ در ولایت کندز راه اندازی شدبرنامه مجادله علیه آفت ملخ توسط کارمندان فنی و مسلکی تحت نظر مولوی امان الله حسن ریس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز و طبق پلان ارسالی ریاست حفاظه نباتات مقام وزارت زراعت عملآ در. . .

BACK TO NEWS