دیدار وزیر زراعت با مسوول وضعیت اضطراری سازمان ملل

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۰
دیدار وزیر زراعت با مسوول وضعیت اضطراری سازمان ملل

مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با رین پاولسین رییس وضیعت‌های اضطراری  و انعطاف پذیری سازمان ملل و ریجارد ترانچارد رییس سازمان خوارکه و زراعت ملل متحد در افغانستان دیدار کرد.
مسوولان سازمان ملل در مورد فعالیت‌های شان در بخش‌ توزیع تخم‌های اصلاح شده و کود کیمیاوی، مواد خوراکه حیوانی، توزیع بسته‌های مالداری و باغداری، فراهم نمودن واکسین حیوانات برای دهقان و مالداران افغانستان به وزیر زراعت معلومات اراییه کردند و خواستار همکاری وزارت زراعت در رساندن کمک‌ها برای دهقان و مالدارن مستحق شدند. 
در این دیدار مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در مورد فراهم نمودن سهولت‌های بیشتر و دهقان و مالدارن تاکید کرده و از سازمان‌ ملل خواست تا در بخش جلوگیری از تلفات مواشی و فراهم نمودن مواده خوراکه حیوانی برای مالدارن با وزارت زراعت همکاری نمایند.
همچنان وزیر زراعت تاکید بر تطبیق پروژه‌های سازمان ملل دربخش‌های زیربنایی کرده و از مسوولان سازمان ملل خواست تا در بخش‌های بینادی با دهقانان و مالدارن مانند احداث سردخانه‌ها برای نگهداری محصولات زراعتی شد.‌

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۷:۱
Background image

توزیع تخمیان سبزیجات برای بیش از ۲ هزار دهقان در ولایت بدخشان


۱ حمل ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بدخشان در همکاری موسسه افغان اید و حمایت مالی(FAO)  در چارچوب پروژه عرضه خدمات حمایتی ضروری برای بیش از ۲۰۵۸ دهقان تخمیان سبزیجات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۸
Background image

کمیته تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کندز تدویر جلسه داد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
 جلسه کمیته جلوگیری از غصب زمین و باز پس گیری زمین‌های غصب شده  ولایت کندز تحت سرپرستی مولوی امان‌الله‌ حسن ریس زراعت و اشتراک اعضای کمیته دایر گردید.
این جلسه با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۵
Background image

برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی در ولایت بغلان آموزش داده شد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری  و مالداری ولایت بغلان به همکاری سازمان خوراکه و زراعت ملل متحد در افغانستان (FAO) برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی ورکشاپ یک روزه راجع به مرض لمپسی. . .

BACK TO NEWS