تأکید وزیر زراعت بر ارایه خدمات به‌موقع و تطبیق پروژه‌ها

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲ - ۱۳:۱۷
تأکید وزیر زراعت بر ارایه خدمات به‌موقع و تطبیق پروژه‌ها

۲ سرطان ۱۴۰۰
 جلسه هیأت رهبری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با اشتراک معینان و برخی از رییسان برگزار شد و در آن موضوعات مختلف مورد بحث و فیصله قرار گرفت.
در این جلسه مشکلات شرکت‌های تطبیق‌کننده پروژه‌های زراعتی مورد بحث قرار گرفت و فیصله شد که براساس قانون برای حل این مشکلات اقدام شود. هم‌چنان در این جلسه روی انتقال زعفران از یک ولایت به ولایت‌های دیگر صحبت شد.
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری، هدایت داد که فرصت‌ها و چالش‌های سکتور زعفران با جوانب ذی‌دخل به‌شکل اساسی مورد بررسی قرار گیرد و برای تقویت این سکتور فرصت‌سازی بیشتر صورت گیرد.
علاوه بر آن، درخواست تبدیلی کارمندان، حل فوری برخی مشکلات و سهمیه سوپراسکیل کارمندان در این جلسه مورد بحث قرار گرفت و فیصله شد که به منظور افزایش موثریت و معقولیت سوپراسکیل، یک طرزالعمل جدید در وزارت زراعت تهیه شود. هم‌چنان مشکلات دهقانان در این جلسه مطرح شد و وزیر زراعت هدایت داد که این مشکلات با درنظرداشت امکانات، به‌صورت فوری حل شود.
در این جلسه موضوعات مختلف دیگر نیز مورد بحث قرار گرفت. وزیر زراعت تأکید کرد که تمام توجه روی ارایه خدمات به‌موقع و تطبیق پروژه‌ها در سطح کشور متمرکز شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۵ - ۱۷:۴۹
Background image

وزیر زراعت با سفیر ترکیه در افغانستان دیدار کرد


۵ عقرب ۱۴۰۰ ه‍.ش
مولوی عبد‌الرحمن راشد، سرپرست وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، با جهاد ارگینای، سفیر ترکیه در افغانستان، در دفتر کاری‌اش دیدار و گفت‌وگو کرد. 
در این دیدار، روی همکاری. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۲۰:۳۹
Background image

موسسهPAC هژده قلم وسیله مالداری و زراعتی را به دهقانان و مالداران ولایت سمنگان توزیع کرد


۱۸ ربیع الاول ۱۴۴۳ ه‍.ق
۴ میزان ۱۴۰۰ ه‍.ش
  موسسه پک (PAC) 18 قلم وسیله زراعتی و مالداری را به مالداران، دهقانان و آمریت مالداری و صحت حیوانی ریاست زراعت ولایت سمنگان تحویل داد.
این. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۴:۱۱
Background image

معین زراعت و مالداری وزارت زراعت با مسوولان اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری دیدار کرد

مولوی صدراعظم، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، با  محمد‌یونس مهمند، معاون اول اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان، خان‌جان الکوزی، معاون فدراسیون اتاق‌های تجارت. . .

BACK TO NEWS