گفت‌وگو درباره‌ی ساخت باغ‌های تجارتی با رییس مؤسسه‌ی قطری الغرافه

mail-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۴
گفت‌وگو درباره‌ی ساخت باغ‌های تجارتی با رییس مؤسسه‌ی قطری الغرافه

۲۳ جدی ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با شاهد جواد، ‌رییس مؤسسه‌ی خیریه‌ی الغرافه‌ی قطر دیدار و درباره‌ی فعالیت‌های این مؤسسه صحبت کرد.
شاهد جواد، رییس مؤسسه الغرافه گفت که این مؤسسه در بخش‌های مختلف، خصوصاً در زمینه‌ی ایجاد باغ‌های خرما سرمایه‌گذاری کرده‌اند که بخشی از این نخلستان‌ها به ثمر رسیده است.
آقای جواد از برنامه‌های آینده‌ی این مؤسسه در بخش توسعه‌ی سکتور باغداری نیز سخن گفت و افزود که آنان می‌خواهند در بخش ایجاد باغ‌های درختان همیشه‌سبز (ستروس) در شرق کشور سرمایه‌گذاری کنند و فعالیت‌شان را در بخش باغداری توسعه می‌دهند.
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت در این ملاقات گفت که فعالیت‌های این مؤسسه را ارزنده می‌داند و از این مؤسسه می‌خواهد و این نهاد را تشویق می‌کند تا در ساخت باغ‌های تجارتی نیز فعالیت کند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۲۰
Background image

دیدار وزیر زراعت با معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان درباره‌ی توسعه‌ی زراعت تجارتی

۶ حوت ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت آبیاری و مالداری در دفتر کارش با آرناوت پاولس، معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان ملاقات کرد. آنان درباره‌ی توسعه‌ی همکاری‌های اتحادیه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۱۳
Background image

امسال بیش از دوصدهزار راس مواشی کوچی‌ها در کابل تداوی شدند

۶حوت ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کابل، گزارش داده که امسال بیش از دوصدهزار و ۱۷۴ راس مواشی کوچی‌ها تداوی و حدود ۲۰۷هزار و ۵۶۸ دوز واکسین در مقابل امراض ساری مانند طبق،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۳:۲۷
Background image

کار ساخت ۸۱ جریب باغ متراکم در ولایت خوست آغاز شد

۶حوت ۱۳۹۹
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری از طریق پروژه انکشاف زنجیره ارزش باغداری (HVCDSP) ساخت۸۱ جریب باغ متراکم میوه‌های مختلف را در ولایت خوست آغاز کرد.
این باغ‌ها که شامل درختان میوه. . .

BACK TO NEWS