کار پروژه‌های مدیریت محصولات زراعتی در بادغیس تا ۲۰ روز دیگر خاتمه می‌یابد

mail-admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۵:۲۶
کار پروژه‌های مدیریت محصولات زراعتی در بادغیس تا ۲۰ روز دیگر خاتمه می‌یابد


۳۰ میزان ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بادغیس اعلام کرده است که کار تطبیق پروژه‌های جدید زراعتی مربوط به برنامه مدیریت محصولات زراعتی در این ولایت، تا کنون ۶۵ درصد به پیش رفته و متباقی کار آن تا ۲۰ روز دیگر به پایان می‌رسد.
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، کار تطبیق ۴۲۴ پروژه جدید زراعتی را از طریق برنامه‌ی مدیریت محصولات زراعتی در بادغیس راه‌اندازی کرده است. این پروژ‌ه‌ها شامل ساخت ۲۵۴ ذخیره‌گاه کچالو، ۹۵ ذخیره‌گاه پیاز، ۴۰ کشمش‌خانه، پنج سردخانه صفر انرژی مُدل سارک و توزیع ۳۰ دستگاه سولری خشک‌کننده سبزیجات و میوه‌جات می‌شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۰:۵۴
Background image

صد تولیدکننده‌ی سبزیجات در هرات آموزش دیدند


۶قوس ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت هرات، صد تن از تولیدکنندگان سبزیجات‌ در این ولایت را از طریق برنامه حمایت از اولویت ملی دوم، SNaPP2، مربوط به وزارت زراعت، در باره چگونگی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۵:۴۱
Background image

نشست بررسی نقش سکتور خصوصی در افغانستان پس از تعهدات جنیوا برگزار شد

۵ عقرب ۱۳۹۹
نشست آنلاین بررسی نقش سکتور خصوصی در افغانستان پس از تعهدات کنفرانس جنیوا از سوی اتاق تجارت افغان-امریکایی AACC و اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان ACCI با اشتراک و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۵:۳۷
Background image

نمایشگاه جهانی غدا ۲۰۲۰ استانبول؛ ۱۸ شرکت از افغانستان اشتراک کردند

۵ عقرب ۱۳۹۹
۱۸ شرکت از افغانستان در نمایشگاه بین‌المللی جهانی غذا ۲۰۲۰ استانبول، برای نمایش محصولات زراعتی کشور جهت دریافت قراردادهای فروش، شرکت کردند.
حبیب‌الله حبیبی رییس انکشاف سکتور. . .

BACK TO NEWS