چهل‌و‌هشتمین جلسه هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در  ولایت هرات دایر شد

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۰:۸
چهل‌و‌هشتمین جلسه هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در  ولایت هرات دایر شد

جلسه هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب و استرداد زمین های غصب شده امارتی  ولایت هرات با حضور مولوی احسان‌الله وثیق رئیس عمومی قضایای امارت وزارت عدلیه و سکرتر کمیسیون جلوگیری از غصب  و استرداد املاک امارتی در اداره زارعت دایر شد.
 در جلسه روساء ادارات زراعت، عدلیه، حج و اوقاف، استخبارات، سرحدات وقبائل، شهرسازی ومسکن، مستوفیت، معاون شاروالی، آمر کدسترو آمر قضایای امارت حضور داشتند.
درابتداء رئیس عمومی قاضایای امارت به ایراد سخن پرداخت و در مورد تشکیلات، مشکلات در ادارات نو تشکیل، فعالیت‌های کمیسیون جلوگیری از غصب و پلان‌های آینده معلومات  ارائه نمود. همچنین لوایح، طرزالعمل‌ها و رهنمودهایی تدوین شده کمیسیون را به حاضران توضیح داد.
بعد از آن مولوی پیرمحمد حلیمی رئیس اداره زراعت هرات نظریاتش را پیرامون موضوع شریک نمود و نیازمندی‌ها و کمبودات را مطرح نمود.
سپس هیئت تخنیکی به باغ اسلامی رفته  با مولوی اسلام‌جار والی هرات دیدار نمودند و نیز در مورد فعالیت‌های هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب در هرات صحبت نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۲۹
Background image

رئیس زراعت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی در  آن ولایت اشتراک کرد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی و تولیدات داخلی  که تحت عنوان عالیست افغانیست با حضور مسوولان محلی و تجار در. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۵۸
Background image

بهره‌برداری از ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در ولایت فاریاب

۲۵ حمل  ۱۴۰۳  هـ.ش
کار اعمار ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در قریه توقوز درک ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تکمیل و طی محفل باشکوهی با حضور مقامات امارت اسلامی افغانستان و باشنده‌گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۴۱
Background image

محفل دستار بندي ده تن از حافظان قرانكريم در ولسوالي اندخوی ولايت فاریاب داير شد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
محفل فراغت دها تن از حافظان نوجوانان قران کریم که  در دارالعلوم و دارالحفاظ عمري أموزش ديده بودند در حضور داشت مولوی عطالله عمری وزير زراعت و شماری از مسوولان امارتی. . .

BACK TO NEWS