وزیر زراعت با رییس پروژه DAI  دیدار کرد

mail-admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۲:۳۳
وزیر زراعت با رییس پروژه DAI  دیدار کرد

۱۷ قوس ۱۴۰۱ هـ.ش
مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با اسکات رییس پروژه زنجیره ارزشی زراعت (DAI- USAID) در افغانستان دیدار کرده و در مورد کار روی پروژه های زیربنائی صحبت کردند.
 در این دیدار اسکات رییس زنجیره ارزش زراعت اداره انکشافی بین المللی امریکا در افغانستان در جریان دیدار با وزیر زراعت برنامه‌های پروژه متذکره را در افغانستان توضیح داده و علاقمندی خویش را در سرمایه گذاری بالای زعفران هرات، قالین بافی در ولایت فاریاب اظهار داشت.
در عین مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت تعهد هر نوع همکاری را با مسوولان پروژه متذکره سپرده و افزود" حالا زمینه هر نوع سرمایه گذاری در افغانستان فراهم است و از تمام سرمایه گذاران و موسسات کمک رسان مثل شما خواهان سرمایه گذاری و کمک در بخش‌های زیربنایی با دهقانان و مالدارن کشور هستیم.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۷:۱
Background image

توزیع تخمیان سبزیجات برای بیش از ۲ هزار دهقان در ولایت بدخشان


۱ حمل ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بدخشان در همکاری موسسه افغان اید و حمایت مالی(FAO)  در چارچوب پروژه عرضه خدمات حمایتی ضروری برای بیش از ۲۰۵۸ دهقان تخمیان سبزیجات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۸
Background image

کمیته تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کندز تدویر جلسه داد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
 جلسه کمیته جلوگیری از غصب زمین و باز پس گیری زمین‌های غصب شده  ولایت کندز تحت سرپرستی مولوی امان‌الله‌ حسن ریس زراعت و اشتراک اعضای کمیته دایر گردید.
این جلسه با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۵
Background image

برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی در ولایت بغلان آموزش داده شد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری  و مالداری ولایت بغلان به همکاری سازمان خوراکه و زراعت ملل متحد در افغانستان (FAO) برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی ورکشاپ یک روزه راجع به مرض لمپسی. . .

BACK TO NEWS