وزیر زراعت با رییس پروژه DAI  دیدار کرد

mail-admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۲:۳۳
وزیر زراعت با رییس پروژه DAI  دیدار کرد

۱۷ قوس ۱۴۰۱ هـ.ش
مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با اسکات رییس پروژه زنجیره ارزشی زراعت (DAI- USAID) در افغانستان دیدار کرده و در مورد کار روی پروژه های زیربنائی صحبت کردند.
 در این دیدار اسکات رییس زنجیره ارزش زراعت اداره انکشافی بین المللی امریکا در افغانستان در جریان دیدار با وزیر زراعت برنامه‌های پروژه متذکره را در افغانستان توضیح داده و علاقمندی خویش را در سرمایه گذاری بالای زعفران هرات، قالین بافی در ولایت فاریاب اظهار داشت.
در عین مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت تعهد هر نوع همکاری را با مسوولان پروژه متذکره سپرده و افزود" حالا زمینه هر نوع سرمایه گذاری در افغانستان فراهم است و از تمام سرمایه گذاران و موسسات کمک رسان مثل شما خواهان سرمایه گذاری و کمک در بخش‌های زیربنایی با دهقانان و مالدارن کشور هستیم.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۲۹
Background image

رئیس زراعت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی در  آن ولایت اشتراک کرد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی و تولیدات داخلی  که تحت عنوان عالیست افغانیست با حضور مسوولان محلی و تجار در. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۵۸
Background image

بهره‌برداری از ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در ولایت فاریاب

۲۵ حمل  ۱۴۰۳  هـ.ش
کار اعمار ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در قریه توقوز درک ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تکمیل و طی محفل باشکوهی با حضور مقامات امارت اسلامی افغانستان و باشنده‌گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۴۱
Background image

محفل دستار بندي ده تن از حافظان قرانكريم در ولسوالي اندخوی ولايت فاریاب داير شد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
محفل فراغت دها تن از حافظان نوجوانان قران کریم که  در دارالعلوم و دارالحفاظ عمري أموزش ديده بودند در حضور داشت مولوی عطالله عمری وزير زراعت و شماری از مسوولان امارتی. . .

BACK TO NEWS