معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت با والی قندهار دیدار کرد

mail-admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۰
کندهار

۲۴ جدی ۱۳۹۹
حشمت‌الله غفوری، ‌معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت در سفرش به ولایت قندهار، با روح‌الله خان‌زاده، والی این ولایت دیدار کرد. آنان در این دیدار درباره‌ی توسعه‌ی زراعت، باغداری و مالداری، برنامه‌های آینده و بهره‌برداری بهتر از پروژه‌ها صحبت همه‌جانبه داشتند.
در این دیدار والی قندهار درباره‌ی تطبیق پروژه‌های زراعتی سخن گفت و از  توجهاتی که به بخش‌های زراعت و مالداری ولایت قندهار شده، تشکر کرد. آقای خان‌زاده گفت، در بخش‌های زراعت، آبیاری، باغداری و مالداری،‌ یک شمار کارها صورت گرفته است، اما نیاز است که توجه به این بخش‌ها به منظور توسعه‌ی بیش‌تر، افزایش یابد، تا در این بخش‌ها سرمایه‌گذاری بیش‌تر و بی‌کاری کم‌تر شود.
در همین حال حشمت‌الله غفوری، ‌معین آبیاری و مالداری وزارت زراعت گفت که قندهار، تولیدکننده‌ی عمده‌ی میوه در کشور است و وزارت زراعت متعهد است که به دهقانان و باغداران این ولایت، کمک‌های همه‌جانبه داشته باشد.
آقای غفوری در ادامه یادآوری کرد که در سال آینده، در کنار تداوم پروژه‌ی مدیریت محصولات زراعتی، در ولایت قندهار شماری از پروژه‌های دیگر نیز تطبیق می‌شود و به بخش‌های مختلف توجه صورت می‌گیرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۶:۲۸
Background image

سفر وزیر زراعت به ننگرهار: افتتاح پروژه‌ها، نمایشگاه زراعتی، لابراتوارهای تثبیت کیفیت و دیدار با نماینده‌گان فعالان زراعتی

۶ دلو ۱۳۹۹
انوارالحق احدی ‌وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در ادامه‌ی سفرهای ولایتی‌اش، در سفری به منظور بهره‌برداری شماری از پروژه‌های آبیاری و زراعتی، یک لابراتوار تثبیت کیفیت عسل،. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۶:۴۳
Background image

نشست وزیر زراعت با شمار از سرمایه‌گذاران، تاجران، فارم‌داران و صنعت‌کاران ولایت ننگرهار

۵ دلو ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در ادامه سفر‌اش به ننگرهار در ‌دیدارهای جداگانه با حضور ضیاءالحق امرخیل، مشاور ارشد رییس جمهور و والی ننگرهار با شماری از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۶:۳۸
Background image

نشست مشورتی و معرفی پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی «EATS»

۵ دلو ۱۳۹۹
مسوولان پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی (EATS) وزارت زراعت نشست مشورتی و معرفی این پروژه را با رییسان زراعت ولایت‌های پروان، کاپیسا، پنجشیر و کابل برگزار کردند.
این نشست. . .

BACK TO NEWS