دیدار معین مسلکی وزارت زراعت با رئیس موسسه پاملرنه

user-admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۲۱:۵۴
دکرنې وزارت مسلکي مرستيال د پاملرنې مؤسسې له رئيس سره وکتل

 

۱۳ اسد ۱۴۰۱ ه‍.ش
مولوی صدراعظم معین مسلکی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری امروز در دفتر کارش با آقای وکتور موسس رئیس موسسه پاملرنه دیدار کرد. در این دیدار رئیس موسسه پاملرنه پیرامون فعالیت‌های این نهاد صحبت نموده و از ادامه و توسعه آن به مناطق بیشتر افغانستان خبرداد.
 معین مسکلی وزارت زراعت نیز از فعالیت‌های این موسسه قدردانی نموده اظهار داشتند که نیاز بیشتر مردم افغانستان در شرایط فعلی  تولید واکسین حیوانی، همکاری با متضررین ناشی از آفت‌های طبیعی" زلزله و سیلاب" حمایت‌ سکتور مالداری می‌باشد، از شما می‌خواهیم به این سه بخش اولویت بدهید".

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۱۰:۳۵
Background image

جشنواره بزرگ انگور، عسل و انجیر در هرات برگزار شد


۲۷ اسد ۱۴۰۱ هـ.ش
ششمین جشنواره بزرگ انگور، عسل و انجیر امروز باحضور داشت مقام ولایت، روسای ادارات، عالمان دین دهاقین و صدها تن از باشندگان هرات در ریاست زراعت برگزار شد.
همزمان با. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۸:۵۰
Background image

آگاهی از بیماری جلدی گاوها برای مردم در کاپیسا

ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا جهت جلوگیری از سرایت بیماری پوست و جلد گاو یا بیماریLumby Skin Disease برای باشنده‌ها بازار جمال آغه و ادویه فروشان حیوانی این بازار آگاهی داد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۶:۳۵
Background image

ورکشاپ آگاهی‌دهی مقاومت میکروبی در ریاست صحت حیوانی برگزار شد

 

۲۶ اسد ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست عمومی صحت حیوانی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در هماهنگی به سازمان صحی جهان و پوهنتون کابل ورکشاپ آگاهی‌دهی مقاومت میکروبی  را دایر نمود.
در این برنامه شماری. . .

BACK TO NEWS