دیدار سرپرست وزارت زراعت با رئیس شرکت انکشاف ملی

user-admin
شنبه ۱۴۰۱/۶/۱۹ - ۹:۲۵
دکرنې سرپرست وزير د ملي پراختيا شرکت له رييس سره وکتل

مولوی عطاءالله‌عمری سرپرست وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با عبدالرحمن اتاش رئیس عمومی شرکت انکشاف ملی دیدار و روی پیشرفت کار پروژه کانال قوش تیپه  بحث نمودند.
در این دیدار نخست رئیس شرکت انکشاف ملی در مورد امکانات و کار کرد های شان در پروژه قوش تیپه معلومات ارییه کرده گفت:" در حال حاضر ۱۶۰۰ ماشینری در ۴۳ کیلوتر ساحه کانال قوش‌تیپه کار دارند، تاحال چهارده میلیون متر مکعب ساحه کندن‌کاری شده، در کنار دیگر کارهایی که در کانال قوش‌تیپه صورت می‌گیرد، احداث ۱۳ هزار سبزخانه، تاسیس هزاران فارم‌مالداری،  ماهی‌پروری و فابریکه‌های مختلف دیگر جای‌دارد که جور می‌شود، این پروژه افغانستان را تبدیل می‌کند به یک کشور زراعتی، تجارتی و صنعتی".
سرپرست وزارت از توضیحات رئیس انکشاف ملی ابراز سپاسگزاری و قدر دانی نمود و کار این شرکت را قابل تقدیر عنوان کرد.
آقای عمری بیان داشت:" پلان‌ها و کارهای‌تان قابل تقدیر است، توضیحات ای‌که ارائه نمودین واقعن فعالیت‌های قابل توصیف انجام‌داده‌این، رهبری وزارت و تمام کارمندان این سکتور در خدمت و همکار شما می‌باشد".
کار سروی و دیزاین پروژه توسط وزارت زراعت آغاز و کار ساخت آن توسطه شرکت انکشاف ملی به پیش برده میشود .

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۳:۹
Background image

جلسه‌ی به منظور بررسی انتقال زمین میان وزارت معارف و بانک ملی برگزار شد 

۱۰ میزان ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه‌ی به رهبری مولوی فضل الباری فضلی معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری به منظور بررسی انتقال زمین میان وزارت معارف و بانک ملی افغان با حضور نماینده گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۲:۰
Background image

تلاش جهت انسجام عواید وزارت زراعت 

۱۰ میزان ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه‌ی به رهبری مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت به هدف انسجام عواید و تعین سرنوشت عواید جمع آوری شده از آدرس توزیع جواز فعالیت ادویه فروشی‌های. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۱:۴۰
Background image

وزیر زراعت در ولایت غور: "تلاش‌های ما جهت کسب استقلال و آزادی نتیجه داد، در بخش زراعت نیز موفق می‌شویم"

۱۰ میزان ۱۴۰۲ ه‍.ش
مولوی عطاءالله‌عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در جریان سفر به ولایت غور با کارمندان ریاست زراعت آن ولایت دیدار نموده و گفت که تلاش‌های‌شان جهت دریافت استقلال و. . .

BACK TO NEWS