دیدار ریس زراعت ولایت کندز با هیئت اعزامی وزارت زراعت 

mail-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۶:۵
دیدار ریس زراعت ولایت کندز با هیئت اعزامی وزارت زراعت 

۲۸ سنبله ۱۴۰۲ هـ.ش
مولوی امان الله حسن ریس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز با هیئت اعزامی از ریاست منابع بشری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کاری شان  دیدار نمود. 
ابتدا ریس زراعت هیئت اعزامی وزارت زراعت را خوش آمدید گفته روی موضوعات شامل آجندا معلومات مفصل ارائه نموده وعده هر نوع همکاری در موضوعات تعین شده برای شان سپردند. 
سپس محمد هارون زدران آمر ارزیابی اجراات و سوانح ریاست عمومی منابع بشری هدف سفرشان را بیان کرده افزود" تیم اعزامی به منظور آموزش و ارزیابی اجراات کارمندان ریاست‌های زراعت به این ولا سفر نموده ایم تا آموزش های مسلکی، تخنیکی  را برگزار و همچنان ارزیابی اجراات کارمندان سال ۱۴۰۱ را به بشکل حضوری انجام دهیم". 
در اخیر هیئت اعزامی وزارت زراعت از مولوی امان الله حسن ریس زراعت آبیاری و مالداری ولایت کندز  بخاطر  توجه و همکاری شان در رابطه به موضوع به قدر دانی یاد نموده ابراز تشکری نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۳:۹
Background image

جلسه‌ی به منظور بررسی انتقال زمین میان وزارت معارف و بانک ملی برگزار شد 

۱۰ میزان ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه‌ی به رهبری مولوی فضل الباری فضلی معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری به منظور بررسی انتقال زمین میان وزارت معارف و بانک ملی افغان با حضور نماینده گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۲:۰
Background image

تلاش جهت انسجام عواید وزارت زراعت 

۱۰ میزان ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه‌ی به رهبری مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت به هدف انسجام عواید و تعین سرنوشت عواید جمع آوری شده از آدرس توزیع جواز فعالیت ادویه فروشی‌های. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۱:۴۰
Background image

وزیر زراعت در ولایت غور: "تلاش‌های ما جهت کسب استقلال و آزادی نتیجه داد، در بخش زراعت نیز موفق می‌شویم"

۱۰ میزان ۱۴۰۲ ه‍.ش
مولوی عطاءالله‌عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در جریان سفر به ولایت غور با کارمندان ریاست زراعت آن ولایت دیدار نموده و گفت که تلاش‌های‌شان جهت دریافت استقلال و. . .

BACK TO NEWS