دعوت به داوطلبی: تهیه وخریداری لوازم چیله انگور

mail-admin

تاریخ نشر

تاریخ ختم

شماره دعوت به داوطلبی: MAIL/ARTF/NHLP/ICB –HC-GO-2019-7

ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید، تا در پروسه داوطلبی تهیه و خریداری لوازم چیله انگور برای بخش باغداری پروژه ملی باغداری و مالداری (NHLP) اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوط را در فلش‌دسک به شکل رایگان از ریاست تهیه و تدارکات، تعمیر معینیت اداری و مالی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری به دست آورده، آفرهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر به تاریخ ۲۲ اکتوبر ۲۰۱۹ به دفتر جلسات ریاست تهیه و تدارکات منزل اول تعمیر معینیت اداری و مالی ارایه نمایند.

قابل ذکر است، که آفرهای ناوقت رسیده و انترنیتی قابل پذیرش نمی‌باشد. جلسه قبل از آفرگشائی به تاریخ ۹ اکتوبر ۲۰۱۹ ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر در آدرس یاد شده دایرمی‌گردد.

تضمین آفر به صورت تضمین‌خط بانکی مبلغ سیزده هزار ( ۱۳،۰۰۰.۰۰ ) دالر امرکایی اخذ می‌گردد.

 

  با احترام

محمدالله "ساحل"

یس تهیه و تدارکات 

More tenders

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۵:۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد: تهیه و تدارک تطبیق پروژه مرغ‌های نوع تخمی ۳۰ قطعی برای ۱۰۰۰ فامیل

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد پروژه تهیه و تدارک تطبیق . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۴:۵۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد: تدارک وسایل، تجهیزات و وصل تعمیرات واحد های دومی محوطه بادام باغ به شبکه از طریق فایبرنوری

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که وزارت زراعت، آبیاری ومالداری در نظر دارد تا پروژه تدارک وسایل، تجهیزات و . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۱:۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد: بسته لوازم باغداری برای دهاقین

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد . . .

Back to tenders