دعوت به داوطلبی: تهیه وخریداری لوازم چیله انگور

mail-admin

تاریخ نشر

تاریخ ختم

شماره دعوت به داوطلبی: MAIL/ARTF/NHLP/ICB –HC-GO-2019-7

ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید، تا در پروسه داوطلبی تهیه و خریداری لوازم چیله انگور برای بخش باغداری پروژه ملی باغداری و مالداری (NHLP) اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوط را در فلش‌دسک به شکل رایگان از ریاست تهیه و تدارکات، تعمیر معینیت اداری و مالی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری به دست آورده، آفرهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر به تاریخ ۲۲ اکتوبر ۲۰۱۹ به دفتر جلسات ریاست تهیه و تدارکات منزل اول تعمیر معینیت اداری و مالی ارایه نمایند.

قابل ذکر است، که آفرهای ناوقت رسیده و انترنیتی قابل پذیرش نمی‌باشد. جلسه قبل از آفرگشائی به تاریخ ۹ اکتوبر ۲۰۱۹ ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر در آدرس یاد شده دایرمی‌گردد.

تضمین آفر به صورت تضمین‌خط بانکی مبلغ سیزده هزار ( ۱۳،۰۰۰.۰۰ ) دالر امرکایی اخذ می‌گردد.

 

  با احترام

محمدالله "ساحل"

یس تهیه و تدارکات 

More tenders

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطا قرارداد: سه پروژه اعمار یک پایه پلچک و 210 متر کانال، اعمار 180 متر کانال در قریه پیتو و اعمار 32 متر دیوار محافطوی در قریه توتک ولسوالی غورماچ

اطلاعیه تصمیم اعطا قرارداد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل‌و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود که وزارت زراعت در نظر دارد تا قرارداد پروژه:

1- اعمار یک پایه پلچک و 210 متر . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۱
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطا قرارداد: اعمار سربند و کانال آبیاری در ولسوالی پشت رود

اطلاعیه تصمیم اعطا قرارداد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود که وزارت زراعت در نظر دارد تا قرارداد پروژه اعمار سربند و کانال آبیاری در . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد: سه لات پروژه (۱) پروژه اعمار دیوار محافظوی گبیونی غلامان وسرچخلی،(2) پروژه اعمار دیوار محافظوی گبیونی بیشه ولسوالی بالامرغاب و (3) پروژه اعمار دیوار محافظوی گبیونی زمین های زراعتی دار آباد پایین

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تاسی از فقره (۲) ماده چهل‌و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود که ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد ق . . .

Back to tenders