جلسه چگونگی جمع‌آوری عواید وزارت زراعت برگزارشد

user-admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۹:۵۳
جلسه چگونگی جمع‌آوری عواید وزارت زراعت برگزارشد


٢٩ میزان ۱۴۰۰
جسله‌ی تحت رهبری فضل‌الباری‌ فضلی معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری دایر شد و در آن روی توحید و شامل ساختن عشر و زکات در عواید وزارت زراعت بحث صورت گرفت.
در نشست‌ای‌که به منظور توحید عواید وزارت زراعت در دفتر معینیت مالی و اداری برگزاری شده بود، مسوولان بخش‌های عایداتی وزارت زراعت حضور داشتند و روی موضوع صحبت کردند.
معین مالی و اداری وزارت زراعت گفت« از آن‌جایی که عواید در پیشبرد امور زندگی هر فرد، جامعه، دولت و خودکفایی کشورمهم است، این جلسه را به منظور تهیه پلان واحد، طریقه جمع‌آوری مشروع، اصولی، قانونی، جهت رفتن بسوی خود کفائی، شامل ساختن عشر و زکات در جمع‌آوری عواید که از ارکان مهم دین مبین اسلام است برگزار کردیم، از شما می‌خواهم که روی موارد مشخص چون مقدار عواید هر ریاست، افزایش عواید، معیاری ساختن جمع‌آوری عواید و موارد لازمی نظریات خویش را شریک سازید".
در ادامه رؤساء ده ریاست عایداتی سکتور زراعت صحبت نموده و در مورد کارکردها، شیوه‌های جمع‌آوری عواید، مقدار درآمد و روش‌های بلند بردن عاید بخش‌های زراعت، باغداری و مالداری صحبت کردند. 
در اخیر آقای فضلی گفت که به تعقیب این جلسه در روزهای بعد، نشست دیگری برگزار می‌کنند و به رؤساء حاضر هدایت داد که نظریات و پلان‌های مشخص را روی موضوع همراه خود داشته‌باشند تا بتواند درساختن پلان جامع وزارت زراعت را همکاری کند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۲:۵۰
Background image

برای۳ هزار دهقان در بامیان تخم اصلاح شده گندم توزیع شد


۱۰ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۲۵ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مسولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری بامیان می‌گویند به هماهنگی این ریاست از طریق پروژه FGA  در بامیان برای 3هزار تن تخم اصلاح شده گندم توزیع. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۴:۴۸
Background image

معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت با مسوولان زراعت خوست دیدار کرد

۹ قوس ۱۴۰۰ ه‍.ش
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ ه‍.ش
مولوی شمس‌الدین شریعتی، معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در دیداری با کارمندان ریاست زراعت ولایت خوست بر ترویج بیش‌تر. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۱:۵۲
Background image

آغاز توزیع گندم اصلاح شده برای دهقانان ولایت نیمروز


۹ قوس ۱۴۰۰ هـ.ق
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ش
 مسولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری نیمروز می ‌گویند که برای ۳۸۰۰ دهقانان شهر زرنج و ولسوالی ها ولایت  نیمروز ازطرف موسسه FGA گندم بذری توزیع. . .

BACK TO NEWS