جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات در ولایت کاپیسا تدویرگردید

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۶

جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات به رهبری مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا با اشتراک رییسان و نماینده‌های ریاست‌های سکتوری و مسئولین موسسات همکار در ریاست زراعت کاپیسا برگزار گردید.
مولوی صاحب روح الله روحانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری پیرامون مسایل چون تدویر جلسات به وقت معین آن، اشتراک اعضا و تطبیق تصامیم بطور درست جلسه، نقش موسسات در رسانیدن کمک ها به نیازمندان و جلوگیری از سو استفاده ها در پروژه ها و کمک ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
مولوی روحانی از کارکرد های موسسات کمک کننده کمیته ناروی برای افغانستان و پاملرنه و سایر موسسات یاد آوری نمود همه اعضا سکتور و موسسات همکار گذشته از تعلقات شان به اداره ها یک هدف واحد را تعقیب می نمایند که همانا خدمت رسانی به قشر نیازمند و دهاقین میباشد. 
وی افزود که کاپیسا یک ولایت زراعتی است و شرایط خوب زرع انواع نباتات ورشد صنعت مالداری مساعد میباشد و از مسولین موسسات خواست تا تلاش های بیشتری در زمینه به خرج دهند تا این سکتور  بطور چشمگیر رشد نماید و ما در آینده نزدیک شاهد یک زراعت عصری و نوین و رشد صنعت مالداری باشیم.
 عارف ولی زاده مدیر عمومی  پلان ریاست زراعت گزارش ازفعالیت  ها و  دستاورد های ریاست زراعت طی ماه جدی  را ارائه نمود و  همچنات تیم نظارت و ارزیابی وزارت که جهت ارزیابی از فعالیت های تطبیق شده موسسات به این ریاست معرفی شده بودند را به موسسات همکار معرفی نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۱۶
Background image

توزیع فیلمرغ برای شماری از باشنده گان ناحیه هشتم شهر کابل


۲۱ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
برای ۲۸ فامیل بی بضاعت در ناحیه هشتم شهر کابل از طرف ریاست زراعت کابل با همکاری (موسسه کمک‌های همگانی افغان) ۸۴ قطعه فیلمرغ و دانه مورد نیاز آن توزیع گردید.
ریاست. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۱۱
Background image

کمپاین مبارزه علیه آفت ملخ در ولایت تخار افتتاح گردید

به اساس پلان ریاست حفاظه نباتات و قرنطین وزارت زراعت، آبیاری و مالداری کمپاین مجادله ملخ با حضور مولوی رحیم الله احدی رئیس زراعت تخار، استاد میراجان همت نماینده اعزامی مرکز در زون شمال. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۱۸:۲
Background image

کمپاین مجادله علیه ملخ در ولایت کندز راه اندازی شدبرنامه مجادله علیه آفت ملخ توسط کارمندان فنی و مسلکی تحت نظر مولوی امان الله حسن ریس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز و طبق پلان ارسالی ریاست حفاظه نباتات مقام وزارت زراعت عملآ در. . .

BACK TO NEWS