جلسه به‌منظور توزیع قباله الکترونیکی در ریاست اراضی کابل برگزار شد

mail-admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۷
د کابل ځمکو ریاست کې د الکترونیکي قبالو د وېش په پار غونډه وشوه

۳ قوس ۱۴۰۱ هـ.ش
این جلسه تحت ریاست ملا عبد الرحمن رحمانی سرپرست اداره اراضی به منظور آغاز روند توزیع و ارییه خدمات بهتر برای متقاضیان قباله در ریاست زراعت کابل برگزار شد.
در این جلسه سعید الرحمن مظهری ریس عمومی جیودیزی، کدستر و قباله، مولوی نظر محمد صدیقی رئیس اراضی ولایت کابل، شاه جهان جلات مشاور اداره اراضی و شماری از آمرین و کارمندان ریاست قباله، وزارت زراعت اشتراک داشتند.
 مولوی عبدالرحمن رحمانی سرپرست اداره ارضی در این جلسه بر رعایت شفافیت در تمام عرصه‌های کاری تاکید ورزید و از همه کارمندان مخصوصا بخش قباله خواست تا در راستای برآوردن ساختن اهداف و ارائیه خدمات بهتر به هموطنان سعی و تلاش نمایند.
ملا عبدالرحمن رحمانی سرپرست اداره اراضی وزارت زراعت از بخش‌های کاری آمریت قباله بازدید کرده و از کارمندان آن خواست تا مطابق طرزالعمل که مشترکأ با ستره محکمه ا.ا.ا ساخته شده کار و فعالیت شانرا آغاز نمایند.
در ادامه  مولوی نظر محمد صدیقی رئیس اراضی ولایت کابل در در مورد بخش کاری آمریت قباله معلومات مفصل را به مسوولان  ارائه نمود در خصوص تقویت این بخش، پیشنهادات شان را نیز با رهبری وزارت زراعت شریک ساخته و در قسمت شفافیت و ارائه خدمات بهتر به هموطنان وعده هرگونه همکاری را سپردند.
این در حالی است که چندی قبل طی برنامه رسمی در وزارت زراعت، آبیاری و مالداری روند توزیع قباله برای متقاضیان ولایت کابل از طریق ریاست اراضی ولایت کابل آغاز گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۳:۳۷
Background image

تلاش‌های عملی بر توسعه جنگلات در پنجشیر 

۱۷ قوس ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری پنجشیر از تلاش‌های عملی بر احیای مجدد جنگلات در این ولایت خبر می‌دهد.
حافظ عبدالمجیب مشفق رئیس زراعت، آبیاری و مالداری پنجشیر گفت که کار. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۳:۳۶
Background image

تثبیت زمین‌های غصب شده در غور توسط کمیته جلوگیری از غصب و استرداد زمین‌های امارتی 

۱۷ قوس ۱۴۰۱ هـ.ش
کمیته تخنیکی ولایتی جلوگیری از غصب و استرداد املاکات امارتی چندین قطعه املاک امارتی را در ولسوالی‌های  تیوره و پسابند  ولایت غور را تشخیص، تثبیت و نقشه برداری نمود.
مول. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
Background image

ایجاد دو برنامه آموزشی برای دهقانان در ولسوالی میر بچه کوت ولایت کابل 

۱۷ قوس ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کابل دو کورس آموزشی را در دو حوزه ولسوالی میربچه کوت که شامل ۱۳ قریه میشود با حضور داشت ملک صاحبان قریه جات ذکر شده ایجاد نمود.

BACK TO NEWS