جلسه اداری وزارت زراعت در مورد بررسی بودجه انکشافی برگزار شد

content_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۳:۱۷
جلسه اداری وزارت زراعت در مورد بررسی بودجه انکشافی برگزار شد

۲۰ جوزای ۱۴۰
جلسه اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با حضور وزیر زراعت، معینان، رییسان مرکزی و رییسان پروژه‌ها در مورد بررسی مصرف بودجه انکشافی سال مالی جاری، مشکلات بودجه انکشافی و جست‌وجوی راه‌های حل این مشکلات برگزار شد.
عبدالهادی رفیعی، معین مالی و اداری وزارت زراعت، در این جلسه در مورد مصرف بودجه انکشافی و وضعیت مالی و اداری این پروژه‌ها گزارش مفصل ارایه کرد. آقای رفیعی گفت که با توجه به بررسی‌های جدید، مصرف بودجه انکشافی سال مالی جاری در حال بهتر شدن است. وی هم‌چنان افزود که در قسمت مصرف بودجه انکشافی و تطبیق پروژه‌ها، لازم است سرعت عمل بیش از پیش افزایش یابد.
پس از آن، داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری، گفت که این وزارت باید تا ختم سال مالی، از نگاه مصرف بودجه انکشافی به هدف تعیین شده برسد. وزیر زراعت به اعضای جلسه هدایت داد که معیار موفقیت ریاست‌ها و پروژه‌ها در بررسی‌ها و ارزیابی‌ها، باید ارایه خدمات مؤثر و مصرف معقول بودجه انکشافی باشد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۱۶:۲۳
Background image

قرارداد ساخت کانال آبیاری شاخ‌قند لوگر امضا شد

۳۰جوزای ۱۴۰۰
قرارداد ساخت کانال آبیاری «شاخ‌قند» ولسوالی محمدآغه ولایت لوگر، از سوی مسوولان پروژه اضطرار و تامین مواد غذایی، EATS، مربوط به وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، به امضا رسید.
. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۱۶:۲۰
Background image

به ۳۶۰ خانم در در دایکندی در باره کشت و عملیات زراعتی سبزیجات آموزش داده می‌شود

۳۰جوزای ۱۴۰۰
به ۳۶۰ تن از زنان در ولایت دایکندی که برای‌شان قبلاً باغچه‌های خانگی توزیع شده است، در باره کشت و عملیات زراعتی سبزجات آموزش داده می‌شود.
سید عبدالواحد فیروزی رییس اداره. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۱۵:۳
Background image

بیش از ۳۶هزار دوز واکسین حیوانی در کندز توزیع شد

۳۰جوزای ۱۴۰۰
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز، ۳۰هزار و ۸۰۰ دوز واکسین نوع بروسلوز RV برای تطبیق بالای بزغاله و پنج‌هزار و ۴۰۰ دوز واکسین نوع S19، برای تطبیق بالای گاو، به هفت. . .

BACK TO NEWS