به یک‌هزار زن در هرات، ۵۰هزار مرغ تخمی توزیع می‌شود

content_admin
شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۱۷:۱
به یک‌هزار زن در هرات، ۵۰هزار مرغ تخمی توزیع می‌شود

۲۶سرطان ۱۴۰۰
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت هرات، از طریق برنامه حمایت از اولویت ملی دوم وزارت زراعت، SNaPP2، به یک‌هزار خانم بی‌بضاعت در این ولایت، ۵۰هزار قطعه مرغ تخمی توزیع می‌کند.
قرار است به هریک از این زنان بی‌بضاعت در ولسوالی‌های انجیل، گذره، کرخ، زنده‌حان، پشتون‌زرغون و رباط‌ سنگی ۵۰ قطعه مرغ تخمی و ۱۵۰کیلوگرام دانه مرغ به زودی توزیع شود.
قبل از توزیع این مرغ‌ها، به زنان مستفیدشونده آموزش‌های لازم در باره نگهداری و پرورش مرغ، رعایت مسایل بهداشتی و هم‌چنین مبارزه و تداوی بیماری‌های حیوانی آموزش داده شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۰
Background image

دیدار وزیر زراعت با مسوول وضعیت اضطراری سازمان ملل

مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با رین پاولسین رییس وضیعت‌های اضطراری  و انعطاف پذیری سازمان ملل و ریجارد ترانچارد رییس سازمان خوارکه و زراعت ملل متحد در افغانستان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹
Background image

حمایت متنفذین قومی در کاپیسا از پروسه جلوگیری از غصب و استرداد زمین 

شماری  از متنفذین قومی و علمای ولسوالی تگاب ولایت کاپیسا حمایت همه جانبه خویش را از پروسه جلوگیری از غصب و استرداد زمین های امارتی اعلام نمودند.
شماری از متنفذین قومی و علمای ولسوالی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۶
Background image

جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات در ولایت کاپیسا تدویرگردید

جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات به رهبری مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا با اشتراک رییسان و نماینده‌های ریاست‌های سکتوری و مسئولین موسسات همکار در ریاست. . .

BACK TO NEWS