دعوت به داوطلبی: پروژه امور پخته کاری و قیر ریزی سرک داخل فارم تحقیقاتی بادام باغ

content_admin
پروژه امور پخته کاری و قیر ریزی سرک داخل فارم تحقیقاتی بادام باغ

تاریخ نشر

تاریخ ختم

دعوت به داوطلبی  روش باز داخلی

ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید، تا در پروسه داوطلبی  پروژه امور پخته کاری و قیر ریزی سرک داخل فارم تحقیقاتی بادام باغ دارای شماره دعوت به داوطلبی   MAIL/PD/NCB/W/294/98 اشتراک نموده شرطنامه مربوطه را در فلش دسک (حافظه) و یا در سی دی (CD) بطور رایگان از آمریت تدارکات امور ساختمانی ویا از ویب سایت اداره تدارکات ملی ) (www.npa.gov.af بدست آورده، آفرهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته از تاریخ نشر اعلان  الی ۰۲ میزان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۰بعد از ظهر به  تعمیر عقب منابع بشری اطاق جلسات ریاست تهیه وتدارکات ارایه نمایند، آفرهای ناوقت رسیده و انترنتی قابل پذیرش نمی‌باشد.

تضمین آفر به صورت تضمین خط بانکی ( ۱،۴۰۰،۰۰۰) یک میلیون و چهار صد هزار افغانی بوده  و جلسه آفرگشائی به تاریخ معینه ساعت  ۰۲:۰۰بعد از ظهر در اطاق جلسات آفرگشائی ریاست تهیه  تدارکات  تدویر می‌گردد.

More tenders

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۵:۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد: تهیه و تدارک تطبیق پروژه مرغ‌های نوع تخمی ۳۰ قطعی برای ۱۰۰۰ فامیل

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد پروژه تهیه و تدارک تطبیق . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۴:۵۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد: تدارک وسایل، تجهیزات و وصل تعمیرات واحد های دومی محوطه بادام باغ به شبکه از طریق فایبرنوری

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدین‌وسیله به تاسی از ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که وزارت زراعت، آبیاری ومالداری در نظر دارد تا پروژه تدارک وسایل، تجهیزات و . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۱:۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد: بسته لوازم باغداری برای دهاقین

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که ریاست تهیه و تدارکات وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در نظر دارد . . .

Back to tenders