ملاقات وزیر زراعت با والی کاپیسا درباره تطبیق پروژه‌های زراعتی و مالداری

content_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۷
ملاقات وزیر زراعت با والی کاپیسا درباره تطبیق پروژه‌های زراعتی و مالداری

۲۲ جدی ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با عبداللطیف مراد، والی ولایت کاپیسا دیدار و روی تطبیق پروژه‌های مختلف در سکتور زراعت و مالداری در این ولایت صحبت کرد.
والی کاپیسا در این ملاقات گفت که پروژه‌های زراعتی و آبیاری در این ولایت تطبیق شده و در کنار آن‌ها هم‌چنان ۱۶۹ پروژه محصولات زراعتی نیز به اتمام رسیده که مؤثر بوده است. آقای مراد در ادامه از وزارت زراعت خواهان افزایش تطبیق پروژه‌‌ها در بخش‌های باغداری، حفاظت از جنگل‌ها، آبیاری و عملی‌سازی پروژه مورد نیاز این ولایت در بخش توسعه‌ی سکتور مالداری شد.
در پایان این ملاقات، ‌داکتر انوارالحق احدی گفت که ما تلاش می‌کنیم در سال مالی ۱۴۰۰، ضمن عملی‌سازی برنامه‌های شامل پلان، شماری از پروژه ها را از جمله در ولایت کاپیسا، به منظور ارائه خدمات بهتر، تطبیق کنیم.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۲۰
Background image

دیدار وزیر زراعت با معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان درباره‌ی توسعه‌ی زراعت تجارتی

۶ حوت ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت آبیاری و مالداری در دفتر کارش با آرناوت پاولس، معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان ملاقات کرد. آنان درباره‌ی توسعه‌ی همکاری‌های اتحادیه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۱۳
Background image

امسال بیش از دوصدهزار راس مواشی کوچی‌ها در کابل تداوی شدند

۶حوت ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کابل، گزارش داده که امسال بیش از دوصدهزار و ۱۷۴ راس مواشی کوچی‌ها تداوی و حدود ۲۰۷هزار و ۵۶۸ دوز واکسین در مقابل امراض ساری مانند طبق،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۳:۲۷
Background image

کار ساخت ۸۱ جریب باغ متراکم در ولایت خوست آغاز شد

۶حوت ۱۳۹۹
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری از طریق پروژه انکشاف زنجیره ارزش باغداری (HVCDSP) ساخت۸۱ جریب باغ متراکم میوه‌های مختلف را در ولایت خوست آغاز کرد.
این باغ‌ها که شامل درختان میوه. . .

BACK TO NEWS