جلسه معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت با مسوولان بانک جهانی و پروژه EATS

mail-admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۶ - ۱۶:۳۰
جلسه معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت با مسوولان بانک جهانی و پروژه EATS

۶ سرطان ۱۴۰۰
حشمت‌الله غفوری، معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، مالداری و آبیاری از طریق ویدیو کنفرانس با مسوولان بانک جهانی و پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی در مورد بازسازی سیلوها صحبت کرد.
در این جلسه روی طرح، دیزاین و بازسازی سیلو‌ها صحبت شد. هم‌چنان گفته شد که در صورت گزاف بودن هزینه ترمیم این سیلوها، روی طرح بدیل و مشخصاً‌ ساخت سیلوهای جدید کار شود.
حشمت‌الله غفوری، معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، در این جلسه به دلیل نبود سیلوی فعال در شمال کشور، بر ضرورت ترمیم سیلوی ولایت بغلان تاکید کرد.
قابل یادآوری است که وزارت زراعت طرحی را برای ترمیم سیلوهای کابل، هرات و قندهار روی دست دارد و قرار است بودجه آن از سوی بانک جهانی پرداخت و توسط پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی تطبیق شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۵ - ۱۷:۴۹
Background image

وزیر زراعت با سفیر ترکیه در افغانستان دیدار کرد


۵ عقرب ۱۴۰۰ ه‍.ش
مولوی عبد‌الرحمن راشد، سرپرست وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، با جهاد ارگینای، سفیر ترکیه در افغانستان، در دفتر کاری‌اش دیدار و گفت‌وگو کرد. 
در این دیدار، روی همکاری. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۲۰:۳۹
Background image

موسسهPAC هژده قلم وسیله مالداری و زراعتی را به دهقانان و مالداران ولایت سمنگان توزیع کرد


۱۸ ربیع الاول ۱۴۴۳ ه‍.ق
۴ میزان ۱۴۰۰ ه‍.ش
  موسسه پک (PAC) 18 قلم وسیله زراعتی و مالداری را به مالداران، دهقانان و آمریت مالداری و صحت حیوانی ریاست زراعت ولایت سمنگان تحویل داد.
این. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۴:۱۱
Background image

معین زراعت و مالداری وزارت زراعت با مسوولان اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری دیدار کرد

مولوی صدراعظم، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، با  محمد‌یونس مهمند، معاون اول اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان، خان‌جان الکوزی، معاون فدراسیون اتاق‌های تجارت. . .

BACK TO NEWS