جلسه‌ کمیته‌ رهبری و هماهنگی معینیت زراعت و مالداری با تیم تخنیکی پروژه انکشاف اجتماعی و معیشت پایدار برگزار شد

content_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۲:۴۲
جلسه‌ کمیته‌ رهبری و هماهنگی معینیت زراعت و مالداری با تیم تخنیکی پروژه انکشاف اجتماعی و معیشت پایدار برگزار شد جلسه‌ کمیته‌ رهبری و هماهنگی معینیت زراعت و مالداری با تیم تخنیکی پروژه انکشاف اجتماعی و معیشت پایدار برای تطبیق بهتر این پروژه در ولایت‌های خوست و پکتیا، برگزار شد شیرشاه امیری، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، با تیم تخنیکی و آمر پروژه آقای مولر اندر دانل (Muller Ander Daaniel) تدویر جلسه، دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، از فعالیت‌های اداره انکشافی و همکاری س

جلسه‌ کمیته‌ رهبری و هماهنگی معینیت زراعت و مالداری با تیم تخنیکی پروژه انکشاف اجتماعی و معیشت پایدار برای تطبیق بهتر این پروژه در ولایت‌های خوست و پکتیا، برگزار شد
شیرشاه امیری، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، با تیم تخنیکی و آمر پروژه آقای مولر اندر دانل (Muller Ander Daaniel) تدویر جلسه، دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، از فعالیت‌های اداره انکشافی و همکاری سویس در افغانستان قدردانی کرد و از تطبیق پروژه‌های تحت حمایت این اداره اطمینان داد. وی گفت که پروژه‌ها به‌ شکل درست پلان و تطبیق می‌شود تا از یک طرف برای مردم و دهقانان بی‌بضاعت ولایت‌های خوست و پکتیا منفعت بیش‌تر داشته باشد و از طرف دیگر زراعت کشور مسلکی، عصری و پایدار شود.
به تعقیب آن، مولر اندر دانل، آمر پروژه انکشاف اجتماعی و معیشت پایدار، از فعالیت‌های وزارت زراعت، آبیاری و مالداری تشکر و بر همکاری بیش‌تر این پروژه در راستای تقویت سکتور زراعت و مالداری در افغانستان تأکید کرد.
همچنان محمدتواب ستانکزی در‌باره کارهای تکمیل و نیمه‌تکمیل پروژه مذکور در ولایات خوست و پکتیا معلومات داد. براساس آنچه آقای ستانکزی توضیح داد، مدت این پروژه ۱۰ سال (May ۲۰۱۳-July ۲۰۲۳) است که در سه مرحله تطبیق می‌شود و بودجه مجموعی آن ۱۵.۳ میلیون دالر امریکایی است.
شیرشاه امیری، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، بر همکاری و هماهنگی بیش‌تر بین طرفین تأکید کرد.
 تیم تخنیکی و آمر این پروژه ضمن قدردانی از حمایت و همکاری وزارت زراعت، تعهد کردند که تمام هدایات معین زراعت و مالداری و نظریات اشتراک‌کننده‌گان را در نظر گرفته فعالیت‌های خویش را در ولایت‌های خوست و پکتیا نجام می‌دهند.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۱۶:۲۳
Background image

قرارداد ساخت کانال آبیاری شاخ‌قند لوگر امضا شد

۳۰جوزای ۱۴۰۰
قرارداد ساخت کانال آبیاری «شاخ‌قند» ولسوالی محمدآغه ولایت لوگر، از سوی مسوولان پروژه اضطرار و تامین مواد غذایی، EATS، مربوط به وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، به امضا رسید.
. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۱۶:۲۰
Background image

به ۳۶۰ خانم در در دایکندی در باره کشت و عملیات زراعتی سبزیجات آموزش داده می‌شود

۳۰جوزای ۱۴۰۰
به ۳۶۰ تن از زنان در ولایت دایکندی که برای‌شان قبلاً باغچه‌های خانگی توزیع شده است، در باره کشت و عملیات زراعتی سبزجات آموزش داده می‌شود.
سید عبدالواحد فیروزی رییس اداره. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۱۵:۳
Background image

بیش از ۳۶هزار دوز واکسین حیوانی در کندز توزیع شد

۳۰جوزای ۱۴۰۰
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز، ۳۰هزار و ۸۰۰ دوز واکسین نوع بروسلوز RV برای تطبیق بالای بزغاله و پنج‌هزار و ۴۰۰ دوز واکسین نوع S19، برای تطبیق بالای گاو، به هفت. . .

BACK TO NEWS