۶۴۰ کارمند وزارت زراعت آموزش دیدند

content_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۳:۴۸
۶۴۰ کارمند وزارت زراعت آموزش دیدند

۵قوس ۱۳۹۹
ریاست منابع بشری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، ۶۴۰ تن از کارمندان این وزارت را در باره چگونگی نامه‌نگاری، برنامه‌ریزی، گزارش‌نویسی، مقرره طرز سلوک، مقرره امور ذاتی کارکنان خدمات ملکی، تطبیق لایحه وظایف و نقش روند ارزیابی از عمل‌کردها آموزش داد.
این برنامه آموزشی از طریق آمریت ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت زراعت، آبیاری و مالدری برای کارمندان خدمات ملکی ریاست زراعت ولایت‌های پروان، کندهار، ننگرهار، تخار و بدخشان برگزار شده بود. این برنامه مطابق به نیازسنجی قبلی در ریاست‌های زراعت در ۳۴ ولایت و مشخص شدن نتیجه و نیازهای آموزشی کارمندان برگزار شد بود.
قابل یاد آوری است که آمریت ارتقای ظرفیت منابع بشری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در سال جاری به منظور ارتقای ظرفیت، شماری از کارمندان مرکزی و ولایتی وزارت زراعت را در بورسیه‌های تحصیلی فیلوشیب و اسکالرشیب داخلی و خارجی معرفی نموده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۱:۲۰
Background image

در شاهراه مزار-حیرتان کمربند سبز ساخته می‌شود

۲دلو ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بلخ، از توظیف کمیته‌ای برای تشخیص ساحه‌یی به منظوری ایجاد کمربند سبز مسیر در شاهراه مزارشریف-حیرتان، خبر داده است.
قرار است طرح ساخت این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۶:۱۹
Background image

دیدار وزیر زراعت با والی و نماینده‌گان ولایت زابل: گفت‌وگو درباره‌ی برنامه‌های توسعه‌ی باغداری و مالداری

۱ دلو ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با احمدگل رسولی والی، عبدالقادر قلاتوال، زهرا توخی نماینده‌گان زابل در ولسی‌جرگه و عطاجان حق‌بیان رییس شورای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۴۱
Background image

نشست مشترک میان وزارت زراعت و تاجران جهت افزایش صادرات به امارت متحده عربی

اول دلو ۱۳۹۹
حشمت‌الله غفوری معین آبیاری و منابع طبعی وزارت زراعت، با شماری از مسوولان فدراسیون اتاق‌های افغانستان، اتاق زراعت و مالداری افغانستان، اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری، اتاق تجارت. . .

BACK TO NEWS