ملاقات وزیر زراعت با مسوولان بانک جهانی در مورد فعالیت‌های پروژه ‌ EATS

naim.rezai
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۱۵:۵
ملاقات وزیر زراعت با مسوولان بانک جهانی در مورد فعالیت‌های پروژه ‌ EATS

21 سرطان 1400
وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با اما‌ن‌الله علم‌زی، مسوول پروژه‌های بانک جهانی در وزارت زراعت و شماری از مسوولان دیگر این بانک از طریق ویدیوکنفرانس در مورد فعالیت‌های پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی، EATS، دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار شیرشاه امیری، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت و مسوولان پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی نیز شرکت داشتند.
دو طرف در این دیدار در مورد پروژه‌هایی که از سوی پروژه EATS با حمایت مالی بانک جهانی تطبیق می‌شود، صحبت کردند. در این دیدار فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی این پروژه بحث شده و هم‌چنان توزیع تخم‌های اصلاح شده، ساخت چک‌دم‌ها، ساخت ذخیره‌های آب، پروژه‌های آبیاری و سایر پروژه‌هایی که توسط پروژه EATS تطبیق می‌شود مورد بررسی قرار گرفت.
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری، در این ملاقات گفت که برای رسیدن به هدف تعیین شده، پروژه‌ها باید به‌موقع و مؤثر تطبیق شوند.
پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی از سوی بانک جهانی و حکومت افغانستان به منظور مبارزه با پیامدهای منفی شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۴:۲۷
Background image

فصل برداشت پیاز آغاز شد

هفته‌نامه‌ی دهقان | محمد تمیم صدیقی 
افغانستان دارای اقلیم مناسب جهت رشد و پرورش پیاز است. پیاز در ساحات هموار و مرتفع كشت می‌شود و برای نشو و نموی خود به درجه حرارت مناسب، رطوبت نسبی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۷:۲۹
Background image

برگزاری جلسه‌ای در مورد چگونه‌گی جمع‌آوری محصولات باغداری

۲۰ اسد ۱۴۰۰
جلسه‌ای در مورد چگونه‌گی جمع‌آوری محصولات باغداری، با حضور شیرشاه امیری معین زراعت و مالداری وزارت زراعت و وحیدالله یوسفی رییس عمومی سیستم معلوماتی نشانه‌های جغرافیایی اداره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۶:۵۶
Background image

امسال حاصلات بادنجان رومى در بغلان افزایش یافته است

۲۰ اسد ۱۴۰۰
امسال، میزان حاصلات بادنجان رومی در ولایت بغلان، در مقایسه با سال گذشته افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته است.
بغلان برای رشد و پرورش بادنجان رومى، آب‌ و هوای مناسب دارد و در طی. . .

BACK TO NEWS