ملاقات وزیر زراعت با مسوولان بانک جهانی در مورد فعالیت‌های پروژه ‌ EATS

naim.rezai
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۱۵:۵
ملاقات وزیر زراعت با مسوولان بانک جهانی در مورد فعالیت‌های پروژه ‌ EATS

21 سرطان 1400
وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با اما‌ن‌الله علم‌زی، مسوول پروژه‌های بانک جهانی در وزارت زراعت و شماری از مسوولان دیگر این بانک از طریق ویدیوکنفرانس در مورد فعالیت‌های پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی، EATS، دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار شیرشاه امیری، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت و مسوولان پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی نیز شرکت داشتند.
دو طرف در این دیدار در مورد پروژه‌هایی که از سوی پروژه EATS با حمایت مالی بانک جهانی تطبیق می‌شود، صحبت کردند. در این دیدار فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی این پروژه بحث شده و هم‌چنان توزیع تخم‌های اصلاح شده، ساخت چک‌دم‌ها، ساخت ذخیره‌های آب، پروژه‌های آبیاری و سایر پروژه‌هایی که توسط پروژه EATS تطبیق می‌شود مورد بررسی قرار گرفت.
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری، در این ملاقات گفت که برای رسیدن به هدف تعیین شده، پروژه‌ها باید به‌موقع و مؤثر تطبیق شوند.
پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی از سوی بانک جهانی و حکومت افغانستان به منظور مبارزه با پیامدهای منفی شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۵:۳۰
Background image

جلسه رهبری ریاست زراعت پنجشیر برگزار شد


۱۲ میزان ۱۴۰۱ هـ.ش
جلسه رهبری ریاست زراعت، آبیاری و مالداری به ریاست حافظ عبدالمجیب مشفق رئیس زراع ولایت پنجشیر با اشتراک تمام آمرین، مدیران عمومی، کارمندان و کارکنان این اداره برگزار. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۶:۲۲
Background image

افتتاح کشتارگاه معیاری در ولایت هرات


۱۱ میزان ۱۴۰۱ هـ.ش
مسوولان اداره زراعت، آبیاری و مالداری ولایت هرات می گویند که یک کشتارگاه معیاری را در این ولایت به ارزش 6 میلیون دالر افتتاح نموده اند. 
مولوی پیرمحمد حلیمی رئیس. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۶:۱۸
Background image

آموزش دهی اعضای انجمن حفاطت از علفچرها


۱۱ میزان ۱۴۰۱ هـ.ش
کارمندان آمریت منابع طبعی ریاست زراعت غور اعضای چهار انجمن علفچرهای قریجات صوفک، شیخ المند و بهاری را آموزش داده اند.
هدف از تدویر این برنامه آموزش اعضای چهار انجمن. . .

BACK TO NEWS