سفر سرپرست وزارت زراعت به ولسوالی گیان پکتیکا

user-admin
جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۹:۵۷
سفر سرپرست وزارت زراعت به ولسوالی گیان پکتیکا


۳ سرطان ۱۴۰۱ ه‍.ش
مولوی عبدالرحمن راشد سرپرست وزارت زراعت و هیئت همراه متشکل از پنج وزارت با باشنده‌گان و مسوولان محلی ولسوالی گیان ولایت پکتیکا دیدار کرده و برای‌شان اطمینان داد که امارت اسلامی همیشه از آنها حمایت می‌کند.
سرپرست وزیر زراعت در این دیدار فرمان امیرالمومنین مبنی بر بسیج امکانات در مرکز و ولایات جهت کمک رسانی به آسیب‌دیده‌گان را بیان کرده و در کنار آن پیام رئیس الوزرا را در مورد پرداخت صد هزار افغانی برای هر شهید و ۵۰ هزار افغانی برای هر زخمی را برای باشنده‌گان متضرر شده رسانید.
مولوی عبدالرحمن راشد به روح شهدا دعا خواند و برای زخمیان شفای عاجل خواست. آقای راشد به نمایندگی از امارت اسلامی تعهد سپرد که پس از تکمیل کمک رسانی اولیه تاسیسات و زیربناهای زراعتی و مساجدی که در ولسوالی گیان در اثر سیل و زلزله اخیر تخریب شده  بازسازی گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۲۲:۲۱
Background image

نظارت از جریان پروسس تخم های بذری در پروان


۱۴ سرطان ۱۴۰۱ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان از جریان پاک کاری و پروسس تخم‌های بذری شرکت تولید تخم های بذری و خدمات زراعتی پروان باستان نظارت بعمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۲۲:۵
Background image

بازدید معاون والی و رئیس زراعت کاپیسا از فارم ماهی پروری گلغندی


۱۴ سرطان ۱۴۰۱ هـ.ش
اسدالله سنان معاون ولایت و مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا از فارم ماهی پروری گلغندی این ولایت در ولسوالی حصه اول دیدن نمودند.
این. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۵:۵۷
Background image

معین مسکلی وزارت زراعت گزارش فعالیت موسسه بازسازی دهات افغانستان را شنید


۱۳ سرطان ۱۴۰۱ ه‍.ش
مولوی صدراعظم معین مسکلی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری گزارش فعالیت‌های اداره بازسازی دهات افغانستان(RRAA) را شنید و هدایات لازم برای بهبود و انسجام کارها صادر نمود.. . .

BACK TO NEWS