زیربناهای زراعتی که در حادث طبیعی اخیر متضرر شده بازسازی می‌گردد

user-admin
جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۹:۱۲
زیربناهای زراعتی که در حادث طبیعی اخیر متضرر شده بازسازی می‌گردد


۲ سرطان ۱۴۰۱ ه‍.ش
مولوی عبدالرحمن راشد سرپرست وزارت زراعت در جریان دیدار با مضررین زلزله و سیلاب های اخیر در ولسوالی برمل پکتیکا برایشان تعهد سپرد که پس تکمیل کمک‌های اولیه زیربنا‌های زراعتی که در این حادثه تخریب گردیده بازسازی می‌گردد.
سرپرست وزارت زراعت که به منظور کمک رسانی به متضرر شده‌گان زلزله و سیلاب اخیر به ولایت پکتیکا سفر کرده است هنگام دلجویی از متضرر شده‌گان برایشان تعهد سپرد که وزارت زراعت پس از تکمیل کمک رسانی اولیه که شامل توزیع مواد غذایی و سایر تجهیزات اولیه می‌شود ارزیابی می‌نماید که به چه اندازه کانال‌های آبیاری، باغ‌های زراعت و سایر زیربناهای زراعتی تخریب گردیده است تا آن را بازسازی نماید.
متضرر شده‌گان از توجه به موقع مسوولان امارت اسلامی و کمک رسانی‌شأن ابراز  قدردانی کردند

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۲۲:۲۱
Background image

نظارت از جریان پروسس تخم های بذری در پروان


۱۴ سرطان ۱۴۰۱ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان از جریان پاک کاری و پروسس تخم‌های بذری شرکت تولید تخم های بذری و خدمات زراعتی پروان باستان نظارت بعمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۲۲:۵
Background image

بازدید معاون والی و رئیس زراعت کاپیسا از فارم ماهی پروری گلغندی


۱۴ سرطان ۱۴۰۱ هـ.ش
اسدالله سنان معاون ولایت و مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا از فارم ماهی پروری گلغندی این ولایت در ولسوالی حصه اول دیدن نمودند.
این. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۵:۵۷
Background image

معین مسکلی وزارت زراعت گزارش فعالیت موسسه بازسازی دهات افغانستان را شنید


۱۳ سرطان ۱۴۰۱ ه‍.ش
مولوی صدراعظم معین مسکلی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری گزارش فعالیت‌های اداره بازسازی دهات افغانستان(RRAA) را شنید و هدایات لازم برای بهبود و انسجام کارها صادر نمود.. . .

BACK TO NEWS