رییس جدید ریاست تحقیقات تطبیقی و توافقی وزارت زراعت معرفی شد

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۹:۵۵
رییس جدید ریاست تحقیقات تطبیقی و توافقی وزارت زراعت معرفی شد

۱۵ حمل ۱۴۰۳  هـ ش
به اساس پيشنهاد وزارت زراعت و حکم رییس‌الوزرا امارت اسلامی، داکتر محمد رفیع باوری، به صفت رییس تحقیقات تطبیقی و توافقی وزارت زارعت آبیاری و مالداری تعین و از سوی مولوی صدر اعظم عثمانی معین زراعت و مالداری به کارمندان آن ریاست معرفی گردید.
مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت در محفل معرفی  رییس جدید تحقیقات تطبیقی و توافقی گفت:« تحقیقات بخش اساسی زراعت و مالداری است، با تحقیق می‌توانیم که تخم اصلاح شده بذری، نسل اصلاح شده و حاصلات خوب به‌دست بیآوریم و به خودکفایی نزدیک شود.»
در همین حال، مولوی نصرت‌الله طلحه رییس عمومی تحقیقات از کارکردهای انجنیر محمد قاسم عبیدی رییس قبلی این ریاست تحسین و قدردانی نموده گفت:« توافقات تطبیقی و توافقی به ما کمک می‌کند تا حاصلات بیشتر در بخش زراعت داشته باشیم، توافق و تطابق با زمین، خاک، آب و هوا در زراعتی خیلی ارزشمند است، ما تحقیقات زیادی در این بخش داشته ایم.»
داکترمحمد رفیع باوری، رییس جدید تحقیقات تطبیقی و توافقی پیش از این به حیث مشاور در امور تحقیقات زراعتی ایفای وظیفه می‌کرد.
پیش از این انجنیر محمد قاسم عبیدی در این سمت ایفای وظیفه می‌نمود که به دلیل پوره کردن معیاد خدمت به تقاوت سوق گردید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۱ - ۱۴:۱۴
Background image

سفر هیئت ریاست منابع بشری وزارت زراعت به ولایت ارزگان

۱ ثور ‍۱۴۰۳ هـ.ش

هیئتی از ریاست منابع وزارت زراعت، آبیاری و مالداری این وزارت به منظور ارزیابی کارمندان ریاست زراعت، آبیاری و مالدرای ولایت ارزگان به آن ولایت سفر کردند.
این هیئت مطابق. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۱ - ۱۱:۵۴
Background image

کمپاین مجادله علیه ملخ با حضور معین زراعت و مالداری در ولایت کندز افتتاح گردید

 

کمپاین مجادله علیه ملخ  در ولایت کندز با حضور داشت مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، ریچارد ترانچارد رئیس سازمان خوراک و زراعت ملل متحد در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۱۰:۴۶
Background image

اشتراک وزیر زراعت در مراسم دستاربندی حافظان قرآن کریم در فاریاب

۳۰ حمل ۱۴۰۳ ه‍.ش
مولوی عطاءالله عمری  وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در مراسم لف دستار یازده تن از حافظان قرآن مجید از مدرسه خالد بن ولید در ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب اشتراک نمود  و روی. . .

BACK TO NEWS