دیدار معین زراعت و مالداری با رییس سازمان خوراک و زراعت ملل متحد 

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۰:۰
دیدار معین زراعت و مالداری با رییس سازمان خوراک و زراعت ملل متحد 

۹ حوت ۱۴۰۲ ه‍.ش
مولوی صدراعظم‌ عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با آقای ریچارد ترانچارد رئیس سازمان خوراک و زراعت ملل متحد مقیم افغانستان  دیدار نمود.
در این دیدار مشاوران تخنیکی معینیت زراعت و مالداری و نجیب امیرزی معاون سازمان خوراک و زراعت ملل متحد نیز حضور داشتند.
در نشست  متذکره پیرامون چگونگی تطبیق پروژه‌ها در بخش توزیع تخم‌های بذری، کودکیمیاوی، خوراکه حیوانی و فعال‌سازی فابریکه لبنیات ریشخور، راه‌اندازی فعالیت‌ها در فصل مناسب و هماهنگی در  تطبیق پروژه‌ها، صحبت صورت گرفت.
معین زراعت و مالداری گفت:" بهتر است پروژه‌ها در شفافیت تطبیق شود و موثریت آن به مردم بیشتر باشد تا از محتاجی خلاص شوند، همچنان از جریان فعالیت پروژه‌ها نظارت صورت گیرد تا با معیاری‌های پیشنهادی کار نمایند، به مردم کمک شود و عمرانات  نیز صورت گیرد".
آقای ترانچارد در صحبت‌هایش پیرامون فعالیت‌های این سازمان معلومات داده و اظهار داشت که در هفته آینده در شهر استانبول کشور ترکیه کنفرانسی پیرامون جلب‌ کمک‌ها دایر می‌شود و کوشش می‌نمایند تا در آن  نیازمندی‌های دهقانان و مالداران افغانستان را  شریک سازند تا کمک‌ها فراهم شود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۲۹
Background image

رئیس زراعت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی در  آن ولایت اشتراک کرد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی و تولیدات داخلی  که تحت عنوان عالیست افغانیست با حضور مسوولان محلی و تجار در. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۵۸
Background image

بهره‌برداری از ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در ولایت فاریاب

۲۵ حمل  ۱۴۰۳  هـ.ش
کار اعمار ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در قریه توقوز درک ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تکمیل و طی محفل باشکوهی با حضور مقامات امارت اسلامی افغانستان و باشنده‌گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۴۱
Background image

محفل دستار بندي ده تن از حافظان قرانكريم در ولسوالي اندخوی ولايت فاریاب داير شد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
محفل فراغت دها تن از حافظان نوجوانان قران کریم که  در دارالعلوم و دارالحفاظ عمري أموزش ديده بودند در حضور داشت مولوی عطالله عمری وزير زراعت و شماری از مسوولان امارتی. . .

BACK TO NEWS