جلسه اداری وزارت زراعت در مورد مصرف بودجه انکشافی برگزار شد

mail-admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۶ - ۱۶:۰
جلسه اداری وزارت زراعت در مورد مصرف بودجه انکشافی برگزار شد

۶ سرطان ۱۴۰۰
جلسه اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری تحت رهبری وزیر زراعت و با حضور معینان و رییسان مرکزی این وزارت در مورد بررسی مصرف بودجه انکشافی، فرصت‌ها و چالش‌های فراراه تطبیق پروژه‌ها و بررسی راه‌های حل آن جهت تطبیق به‌موقع پروژه‌ها برگزار شد.
در این جلسه عبدالهادی رفیعی، معین مالی و اداری وزارت زراعت، در رابطه به مصرف بودجه انکشافی و مشکلات موجود در پروژه‌ها و ریاست‌های مرکزی و ولایتی در قسمت تطبیق پروژه‌ها جزئیات مفصل ارایه کرد.
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری، وضعیت مصرف بودجه انکشافی را رضایت‌بخش ندانست و تأکید کرد که سهل‌انگاری در تطبیق پروژه‌ها و ارایه خدمات به مردم، قابل قبول نیست. وی هم‌چنان هدایت داد که باید در این موارد، به‌صورت فوری تغییر مثبت آورده شود

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۲۰:۳۹
Background image

موسسهPAC هژده قلم وسیله مالداری و زراعتی را به دهقانان و مالداران ولایت سمنگان توزیع کرد


۱۸ ربیع الاول ۱۴۴۳ ه‍.ق
۴ میزان ۱۴۰۰ ه‍.ش
  موسسه پک (PAC) 18 قلم وسیله زراعتی و مالداری را به مالداران، دهقانان و آمریت مالداری و صحت حیوانی ریاست زراعت ولایت سمنگان تحویل داد.
این. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۴:۱۱
Background image

معین زراعت و مالداری وزارت زراعت با مسوولان اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری دیدار کرد

مولوی صدراعظم، معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، با  محمد‌یونس مهمند، معاون اول اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان، خان‌جان الکوزی، معاون فدراسیون اتاق‌های تجارت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۱۱:۵
Background image

جلسه کمیته تخنیکی وزارت در رابطه به پروژه ملی جلوگیری از تخریب زمین برگزار شد

٢٩ میزان  ۱۴۰۰ هـ.ش
١٤ ربیع الاول ۱۴۴۳ هـ.ق
این جلسه با حضور مولوی عبدالرحمن راشد سرپرست وزارت زراعت، مولوی شمس الدین شریعتی معین  آبیاری و منابع طبعی و اعضای کمیته تخنیکی وزارت زراعت. . .

BACK TO NEWS