جلسه‌ای به منظور ترتیب طرزالعمل جلب سرمایه گذاران خارجی و داخلی دایر شد 

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۱:۳۸
جلسه‌ای به منظور ترتیب طرزالعمل جلب سرمایه گذاران خارجی و داخلی دایر شد 

۹ حوت ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه به منظور تهیه طرزالعمل فراهم سازی سهولت برای سرمایه گذاران و  جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی مطابق به هدایت عالیقدر امیرالمومین حفظه الله در وزارت زراعت، آبیاری و مالداری برگزار شد.
این جلسه به رهبری ملا آغا جان آخند «حاجی سالم» معین مالی و اداری وزارت زراعت با حضور مولوی محمود مظلوم رئیس اراضی، ملا عبدالظاهر امین رئیس عمومی اجاره دهی و سرمایه گذاری، مولوی ضیاءالدین واقف رئیس مالی و حسابی، مفتی عبدالرحیم شاهد رئیس توسعه سکتور خصوصی،  بشیر احمد پیام مشاور حقوقی مقام وزارت  و شماری از متخصصین بخش های مختلف وزارت زراعت پیرامون تهیه طرزالعمل موقت جهت فراهم سازی زمینه اجاره دهی زمین برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار شد.
این طرزالعمل مطابق پیشنهاد وزارت زراعت، آبیاری و مالداری و تایید مقام ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان  و هدایت عالیقدر امیر المومین حفظه الله به منظور فراهم سازی سهولت‌ها لازم در اجاره دهی زمین برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی الی منظوری قانون تنظیم امور زمین داری ساخته می‌شود.
در جلسه‌ای که به این منظور ترتیب شده بود معین مالی و اداری کمیته‌ای را توظیف کرد تا بالای تهیه طرزالعمل متذکره کار نمایند و تلاش نمایند تا در طرزالعمل تمام حقوق و مسوولیت‌های طرفین به گونه واضح و دقیق مشخص گردد.
هدف از ساخت این طرزالعمل فراهم سازی زمینه سرمایه گذاری برای سکتور‌های زراعت، مالداری و سایر سکتورهای که باعث رشد اقتصاد کشور و فراهم سازی زمین کار برای مردم می گردد می باشد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۲۹
Background image

رئیس زراعت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی در  آن ولایت اشتراک کرد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی و تولیدات داخلی  که تحت عنوان عالیست افغانیست با حضور مسوولان محلی و تجار در. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۵۸
Background image

بهره‌برداری از ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در ولایت فاریاب

۲۵ حمل  ۱۴۰۳  هـ.ش
کار اعمار ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در قریه توقوز درک ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تکمیل و طی محفل باشکوهی با حضور مقامات امارت اسلامی افغانستان و باشنده‌گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۴۱
Background image

محفل دستار بندي ده تن از حافظان قرانكريم در ولسوالي اندخوی ولايت فاریاب داير شد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
محفل فراغت دها تن از حافظان نوجوانان قران کریم که  در دارالعلوم و دارالحفاظ عمري أموزش ديده بودند در حضور داشت مولوی عطالله عمری وزير زراعت و شماری از مسوولان امارتی. . .

BACK TO NEWS