۲۲۶ پروژه‌ی مدیریت محصولات زراعتی در لوگر به بهره‌برداری سپرده شد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۵:۱۸
۲۲۶ پروژه‌ی مدیریت محصولات زراعتی در لوگر به بهره‌برداری سپرده شد

۲۵  سنبله ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت لوگر می‌گوید که کار ۲۲۶ پروژه‌ی مدیریت محصولات زراعتی در این ولایت تکمیل شده و حالا این پروژه‌ها به بهره‌برداری سپرده شده‌اند. این پروژه‌ها، که هزینه‌ی جمعی‌شان، ۱۲۲ میلیون افغانی است، با حضور مسوولان محلی ولایت لوگر به بهره‌برداری سپرده شد.
عبدالله تسل، رییس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت لوگر می‌گوید که از میان این پروژه‌ها، ۹۱ پروژه ساخت ذخیره‌گاه‌های پیاز، ۷۹ پروژه ساخت ذخیره‌خانه‌های کچالو، ۲۸ پروژه ساخت کشمش‌خانه و ۲۸ پروژه‌ی دیگر، توزیع ماشین‌های خشک‌کننده‌ی میوه و سبزی برای دهقانان و باغداران است که در مرکز و ولسوالی‌های لوگر تطبیق شده است.
تطبیق این پروژه‌ها که به تهیه‌ی زیربنا به دهقانان منجر شده است، باعث خوش‌حالی دهقانان گردیده است. دهقانان و باغداران می‌گویند، تأسیساتی که پروژه‌ی مدیریت محصولات زراعتی برای‌شان بنا کرده است، می‌تواند در مکانیزه‌سازی زراعت، رول ارزشمند داشته باشد و باعث رشد اقتصادی دهقانان و باغداران این ولایت شود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۲۹
Background image

رئیس زراعت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی در  آن ولایت اشتراک کرد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی محمد رحیم نعمانی رئیس زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پروان در نمایشگاه محصولات زراعتی و تولیدات داخلی  که تحت عنوان عالیست افغانیست با حضور مسوولان محلی و تجار در. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۵۸
Background image

بهره‌برداری از ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در ولایت فاریاب

۲۵ حمل  ۱۴۰۳  هـ.ش
کار اعمار ساختمان دارالعلوم و دارالحفاظ عمری در قریه توقوز درک ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تکمیل و طی محفل باشکوهی با حضور مقامات امارت اسلامی افغانستان و باشنده‌گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۱:۴۱
Background image

محفل دستار بندي ده تن از حافظان قرانكريم در ولسوالي اندخوی ولايت فاریاب داير شد

۲۷ حمل ۱۴۰۳ هـ.ش
محفل فراغت دها تن از حافظان نوجوانان قران کریم که  در دارالعلوم و دارالحفاظ عمري أموزش ديده بودند در حضور داشت مولوی عطالله عمری وزير زراعت و شماری از مسوولان امارتی. . .

BACK TO NEWS