پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی در هرات افتتاح شد

naim.rezai
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۲ - ۱۶:۲۲
پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی در هرات افتتاح شد

۱۲ جوزای ۱۴۰۰
حشمت‌الله غفوری معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در سفری به ولایت هرات دفتر پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی، EATS، را در این ولایت افتتاح کرد.
آقای غفوری در مراسم افتتاح این پروژه گفت: «پروژه اضطراری زراعت و مصونیت غذایی برای سال جاری در ولایت هرات، چهارصد میلیون افغانی بودجه دارد.»
 آقای غفوری گفت که  این پروژه در بخش‌های مختلف از جمله مدیریت آب‌ریزه‌ها، اعمار کانال‌های آبیاری، احداث باغ‌های جدید، توزیع تخم‌های اصلاح‌شده‌ و احداث کشمش‌ خانه‌ها فعالیت می‌‌‌کند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۰
Background image

دیدار وزیر زراعت با مسوول وضعیت اضطراری سازمان ملل

مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با رین پاولسین رییس وضیعت‌های اضطراری  و انعطاف پذیری سازمان ملل و ریجارد ترانچارد رییس سازمان خوارکه و زراعت ملل متحد در افغانستان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹
Background image

حمایت متنفذین قومی در کاپیسا از پروسه جلوگیری از غصب و استرداد زمین 

شماری  از متنفذین قومی و علمای ولسوالی تگاب ولایت کاپیسا حمایت همه جانبه خویش را از پروسه جلوگیری از غصب و استرداد زمین های امارتی اعلام نمودند.
شماری از متنفذین قومی و علمای ولسوالی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۶
Background image

جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات در ولایت کاپیسا تدویرگردید

جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات به رهبری مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا با اشتراک رییسان و نماینده‌های ریاست‌های سکتوری و مسئولین موسسات همکار در ریاست. . .

BACK TO NEWS